چهارشنبه 5 ارديبهشت 1397 | Wednesday 25 April 2018

براساس داده های آماری ایستگاه های سنجش آلودگی هوا، در روزجاری میزان ریزگردها در شهر بوشهر 14 برابر استاندارد جهانی و به میزان 2 هزار و 79 میکروگرم بر متر مکعب و خطر ناک ثبت شده است.

متخصص مغز و اعصاب دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: بیمار‌ی‌های قلبی و عروقی نخستین عامل مرگ‌ومیر در استان بوشهر است که دراین‌بین سکته مغزی سومین عامل مرگ‌ومیر را به خود اختصاص داده است.

متخصص جراح عمومی بیمارستان امام خمینی کنگان گفت: کیست مویی، شقاق، بواسیر و باد فتق، بیشترین موارد جراحی در بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان است.

مسئول اورژانس و فوریت های پزشکی تنگستان استان بوشهر گفت: نیروهای این مرکز جان 2 پزشک کوهنورد که در مسیر صعود به قله کوه بیرمی در این شهرستان گمشده بودند را نجات دادند.

دیارجنوب: سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان از خدمت‌رسانی به بیش از 180 نفر توسط جراح و متخصص چشم در بخش ارم خبر داد.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: به‌منظور ارتقای آگاهی مردم جامعه در خصوص بیماری ایدز، اتوبوس ایدز به مدت 4 روز در بوستان والفجر شهر برازجان مستقر شد.

شیوع بیماری وبا، خبری بود که به تازگی در سطح شهر برازجان، دهان به دهان می پیچید. بیماری که هرزچندگاهی اخبار موثق و غیر موثق از شیوع آن در شهرهای مختلف کشور به گوش می رسد و این بار نوبت به برازجان بود.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارائه خدمات دندانپزشکی در روستای صعب‌العبور تنگ درکش از توابع بخش ارم توسط کلینیک سیار خبر داد.

در جلسه شورای عالی انقلاب فرهنگی که به ریاست رییس‌جمهور دکتر حسن روحانی برگزار شد با تبدیل وضعیت دکتر سعید کشمیری از سرپرستی به ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر موافقت شد.

با تلاش گسترده تیم پزشکی مرکز خدمات جامع سلامت آبدان،نوزاد یک‌روزه افغانی در آبدان پس از احیا قلبی ریوی جانی تازه یافت.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group