دوشنبه 25 تير 1397 | Monday 16 July 2018

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از کلنگ‌زنی درمانگاه تخصصی در بیمارستان کنگان خبر داد و گفت: خدمات هتلینگ در بیمارستان کنگان توسعه می‌یابد.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از توقیف اتوبوس حامل ساندویچ غیربهداشتی در این شهرستان خبر داد.

پزشکان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر موفق به خارج کردن چوب بستنی ۱۱ سانتیمتری از اثنی عشر بیمار ۱۳ ساله شدند.

کارشناس دارویی معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متیل فنیدیت (Methhyl Phenidate) که بیشتر با نام تجاری ریتالین، متادیت و کانسرتا شناخته می‌شود، جزء دسته داروهای محرک مغزی است و بخش استراحت مغزی را کاهش می‌دهد.

مدیرکل دامپزشکی استان بوشهر گفت: استفاده از هورمون در پرورش مرغ به‌هیچ‌عنوان صحت ندارد.

رئیس بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان گفت: با تلاش تیم احیا و پرسنل اورژانس بیمارستان کنگان جوانی که خود را حلق‌آویز کرده بود به زندگی بازگردانده شد.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه از ارائه خدمات رایگان تخصصی پزشکی و دندانپزشکی در این شهرستان خبر داد.

براساس اعلام پزشکان، کشیدن قلیان حجم تنفس را کاهش داده و هزاران ماده سمی و سرطان زا ناشی از سوختن توتون و تنباکو را وارد بدن کرده و سلامت افراد را با خطر روبرو می کند.

طبق اعلام و ادعای یک رسانه، آبی که قرار است در مخازن و کانکس‌های توزیع آب آشامیدنی سالم که در شهر جم نصب شده و به زودی در روستاها نیز نصب می‌شود ریخته می‌شود از آب استحمام و غیرشرب شهرک‌نشینان شهر جم است که با یک کلرزنی در این مخازن به مردم فروخته خواهد شد!

مدیر روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان ورزقان گفت: قارچ سمی امروز در روستای مسقران ورزقان مرد 75ساله را به کام مرگ کشاند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group