پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله (ص) ۲ در دشتستان با حضور پرشکوه رزمندگان - بسیجیان و سپاهیان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب در ادامه این رزمایش بسیجیان و رزمندگان در جوار امامزاده ابراهیم آموزشهای لازم را دیده و در رزمایش شرکت کردند.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر ضمن عرض تسلیت بمناسبت ماه محرم ماه سوگواری اباعبدالله حسین ویاران باوفایش اظهارداشت: برادران سلحشوربسیجی و رزمنده در دفاع از کیان جمهوری اسلامی ایران و تمامت عرضی در عرصه های مختلف تا کنون سپاه و بسیج و دیگر نهادها تمام تلاش خود را بعمل اورده اند.
وی اضافه کرد: اگر در برنامه هایی اقتداری خلق میشود ریشه آن حضور اقشار مختلف مردم در قالب گردان هایی است که باعث بر سر زبان افتادن آن در بین عام و خاص شود.
سردار علی رزمجو با بیان اینکه امروز استکبار جهانی از این نام و ابهت بسیجیان به ستوه آمده ابراز داشت: این رزمایش نمایشگاه دفاع از انقلاب اسلامی با اقتدار شما بسیجیان و رزمندگان در کوچه و اردوگاههای شهرها و استانها باعث به ستوه آمدن همه سردمداران و سیاست مداران دنیا میشود.
وی تصریح کرد: آنها که دور هم جمع میشوند و نقشه هایی با نام اغتشاشات خیابانی راه می اندازند با همین اقتدارها از بین میرود.
وی در خصوص شرایط اقتصادی کنونی اذعان داشت: آمریکا و آل سعود با هم متحد شده اند که بر اساس اقتصاد و مایحتاج مردم ضربات سنگی را بر مردم عزیزمان وارد کنند ولی مردم عزیز کشورمان در مقابل این توطئه دشمنان هنوز از قبل آب دیده تر و آماده تر هستند و در شرایط لازم حضورشان را ثابت می کنند.
فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر حرکت امروز بسیجیان را عزت و اقتدارآفرین توصیف کرد که باعث تداوم وبیمه شدن انقلاب اسلامی میشود و بیان داشت: امروز در شرایطی هستیم که دشمن برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران برنامه ریزی میکند ولی غافلند که جوانها اماده دفاع از کیان - شرف و ناموس این مملکت هستند ما این انقلاب اسلامی رابه آسانی بدست نیاوردیم که براحتی آنرا از دست بدهیم.

razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1razmayesh dashtestan 1

-------------------------

خبر مرتبط:

رزمایش سراسری اقتدار عاشورایی بسیج سپاهیان حضرت محمد رسول الله(ص) ۲ در دشتستان برگزار شد+تصاویراختصاصی

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group