يكشنبه 22 فروردين 1400 | Sunday 11 April 2021

در همه شهر‌هایی که در وضعیت قرمز قرار می‌گیرند براساس مفاد طرح مدیریت هوشمند به مدت ۱۰ روز محدودیت اعمال می‌شود و سایر شهر‌ها براساس رنگ بندی اعمال شده باید محدودیت‌ها و شیوه نامه‌ها مراعات شود.

رئیس اتاق اصناف دشتستان گفت: همزمان با قرمز شدن وضعیت کرونا در شهرستان دشتستان مشاغل گروه های 2، 3 و 4 تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تاکنون چندین روستا در استان بوشهر درگیر بیماری کووید ۱۹ شده‌اند.

فرماندار دشتستان با اعلام اینکه شهرستان دشتستان در وضعیت نارنجی کرونایی قرار گرفته است، گفت: با توجه به روند صعودی ابتلا به کرونا در شهرستان دشتستان لازم است مردم و اصناف توصیه‌های بهداشتی را رعایت کنند.

رئیس اتاق اصناف بوشهر گفت: تاکنون دستوری برای تعطیلی واحدهای صنفی این بندر به دلیل شرایط قرمز کرونایی شهرستان، به این اتاق ابلاغ نشده‌است. 

مدیرعامل شرکت بهره برداری از شبکه های آبیاری و زهکشی استان بوشهر از رها سازی آب از سد رئیس علی دلواری از روز سه شنبه 17 فروردین بمنظور آبیاری نخیلات آب پخش خبر داد.

دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر با اشاره به بستری بودن ۱۹۴ بیمار در بخش های کرونایی گفت: ۳ نفر دیگر در استان بر اثر این بیماری جان خود را از دست دادند.

ستاد انتخابات کشور در اطلاعیه شماره ۱۳ خود، ضمن اعلام زمان بندی، مدارک و شرایط مورد نیاز داوطلبین ثبت نام انتخابات شوراهای اسلامی روستا و تیره های عشایری، ۴ روش ثبت نام الکترونیک و حضوری این انتخابات را تشریح کرد.

اگر قرار است روز طبیعت را با رعایت اصول بهداشتی در طبیعت سپری کنید به این موارد محیط زیستی پایبند باشید.

فرماندار دشتستان با توجه به جهش صعودی کرونا درشهرستان، مکان های تعطیل در روز طبیعت و وضعیت ادارات و گروه های شغلی 3 و 4 از 14 فروردین را اعلام نمود.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group