جمعه 16 خرداد 1399 | Friday 5 June 2020

۲۹ مبتلای جدید به بیماری کرونا روز جمعه ۱۶ خردادماه در شهرستان دشتستان شناسایی و تایید شد.

۱۳۴ مبتلای جدید کرونا روز پنجشنبه 15 خرداد ماه در استان بوشهر شناسایی و تایید شد.

سخنگوی وزارت بهداشت گفت: کرونا دوباره در کشور اوج گرفته و استان بوشهر نیز در وضعیت هشدار قرار دارد.

بنا بر اعلام روابط عمومی شهرداری و شورای اسلامی شهر برازجان، طرح جمع‌آوری لاستیک‌های فرسوده شهر برازجان که تبدیل به یکی از معضلات این شهر شده بود و مدتها در دست پیگیری بود به سرانجامی خوش رسیده و اجرایی شده است.

فرمانده یگان حفاظت اداره کل منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر گفت: عصر روز چهارشنبه ارتفاعات منطقه احمد لر (کوه سیاه) در منطقه بوشکان از توابع شهرستان دشتستان براثر صاعقه دچار آتش سوزی شد.

فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر گفت: تا کنون 11 هزار بسته معیشتی در شهرستان های سراسر استان توسط سپاه آماده شده وهمچنین بیش از 176 هزاراقدامات فرهنگی در جهت پیشگیری از بیماری کرونا انجام گرفته است.

سخنرانی تلویزیونی حضرت آیت الله خامنه‌ای، رهبر انقلاب اسلامی به مناسبت روز جهانی قدس به صورت زنده و از ساعت ۱۲:۰۰ (به وقت تهران) از شبکه‌های مختلف رادیویی و تلویزیونی داخلی و بین‌المللی پخش شد.

هرچند در سال ۹۹ به دلیل بیماری کرونا نباید از وزارت بهداشت و مجموعه سلامت کشور جز تشکر و قدردانی کار دیگری انجام داد اما......

تبریک دیارجنوب به برخی روابط عمومیهای استان بوشهر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با درنظر گرفتن شرایط کنونی، پائیز سختی را در پیش خواهیم داشت و اقدامات صنعتی خوبی در جهت پیشگیری از بیماری کرونا در استان انجام شد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group