دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019

بمناسبت آغاز هفته معلم مدیر آموزش وپرورش شهرستان دشتستان قبل از خطبه های نماز جمعه این هفته برازجان سخنرانی نمود.

 به گزارش دیارجنوب، سید حسن لواسانی فرد در بدو سخنان خود، ضمن گرامیداشت سالروز شهادت علامه شهید مرتضی مطهری، روز معلم را به همه فرهنگیان و فرهنگ دوستان تبریک گفت.
وی اظهار داشت: در شهرستان دشتستان تعداد 2400معلم وظیفه خطیر تعلیم و تربیت تعداد 31600 دانش آموز را عهده دار هستند که خوشبختانه در اغلب شاخص های آموزش و پرورش در سطح استان در صدر قرار داریم.
وی در ادامه اضافه کرد: دانش آموزان دشتستانی در سه سال متوالی در المپیاد نانو در سطح کشور صاحب مقام هستند و در کنکور سراسری طی ۴ سال گذشته تاکنون در سطح استان  حرف اول را میزنند که در سال جاری در رشته های مختلف ورزشی، دانش آموزان دشتستانی صاحب ٨ مقام اولی استان شدند.
مدیر آموزش و پرورش شهرستان دشتستان ابراز داشت: در زمینه رفاهی، درمانگاه فرهنگیان و مرکز رفاهی فرهنگیان خدمات رفاهی مورد نیاز فرهنگیان و آحاد مردم ارائه می نمایند، همچنین در آینده ای نزدیک مرکز رفاهی فرهنگیان دشتستان در شهر شیراز راه اندازی خواهد شد
سید حسن لواسانی فرد در پایان بیان داشت: ما از مردم انتظار داریم از آموزش و پرورش و مدارس فرزندان خود حمایت نمایند چرا که در پرتو حمایت و مشارکت مردم پیشرفت های بیشتری در زمینه ی مختلف آموزشی و پرورشی عاید فرزندانمان خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از  اقامه نماز جمعه از معلمان نمونه شهرستان توسط امام جمعه و مدیر آموزش و پرورش شهرستان تجلیل به عمل آمد./

levasani khotbe

مهتاب بوستانی/

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group