دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

اولین بازی مرحله نهایی لیگ یک هندبال کشور بین تیمهای ستارگان دشتستان و پرواز اصفهان با پیروزی تیم میزبان همراه بود.

به گزارش دیارجنوب سالن امام خمینی (ره) برازجان مملو از تماشاگران و مسئولین شهرستان دشتستان بود که از همان ابتدای بازی با تشویقهای خود قوت مضاعفی به تیم ستارگان دشتستان میدادند.

مسئولین هم در این دیدار حضور داشتند از مسئولین ورزش استان وشهرستان گرفته تا شورا و شهردار و مسئولین بسیج و سپاه و اصناف همگی آمده بودند تا تیم محبوب شهرشان را تشویق کنند.

رسانه ها و فعالین مدنی ففقط با لنز دوربین بازی را رصد نکرده و با پخش زنده از پیجهای اینستاگرامی خود آنرا برای مخاطبین پوشش میدادند و لحظه به لحظه بازی را گزارش میدادند.

بانوان هم مثل دیگر مسابقات ستارگان دشتستان به سالن امام خمینی امده بودند و پا به پای مردان تیم محبوب شهر خود را تشویق میکردند.

آرش شعبانی با خواندن ترانه ای با صدای دلنشین خود و در همین حین سلام کردن به یک یک بازیکنان ستارگان مثل دیگر افراد حاضر در سالن حمایت خود را از این تیم نشان داد.

اما نکته جالبی که از لنز دوربین خبرنگار دیارجنوب جاماند اشکان مادر مربی تیم ستارگان بود مادر رضا عباسی که وقتی پسرش دستورات و نکات لازم را به بازیکان موقع گرم کردن قبل از بازی میداد از همه کار و گرفتاریهای زندگی دست کشیده و به سالن آمده بود و دستانش را بالا برده و برای پیروزی تیم فرزندش دعا میکرد.

با سوت داور بازی شروع شد و دو تیم پا به پای هم امتیازات را بدست می آوردند ولی در نهایت تیم محبوب ستارگان دشتستان با نتیجه ۲۸ به ۲۷ تیم قدرتمند پرواز اصفهان را شکست داد تا گام محکمی برداشته باشد.

setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1setaregan parvaz 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group