پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

مسئول کمیته امداد امام خمینی شبانکاره گفت: 100 واحد مسکونی جهت مددجویان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ساخته خواهد شد.

به گزارش دیارجنوب حسین رفیعی مسئول کمیته امداد امام خمینی شبانکاره در جمع خبرنگاران بخش ، ضمن گرامیداشت روز خبرنگار و تشکر از همکاری و زحمات آنها اظهار داشت: یکی از اهداف این نهاد ، شناسایی محرومان واقعی جامعه و رفع مشکلات انان است و تلاش میکنیم تا مشکلات محرومین تحت پوشش این نهاد را بر طرف کنیم.

وی اضافه کرد: با همکاری و تلاش مسئولین کلنگ 100 واحد مسکونی در شبانکاره و روستاهای این بخش در سال جاری به زمین زده خواهد شد.

emdad shabankareh 1


رفیعی تصریح کرد: در بحث اشتغال زایی محرومین و خانواده های تحت حمایت این نهاد که از مهمترین اهداف و اولویت های اول است پیگیریهای لازم انجام گرفته و تا پایان شهریور امسال تعداد 125 طرح اشتغال در حوزه های خدماتی،کشاورزی و دامداری در مناطق روستایی و عشایری شبانکاره اجرا خواهد شد که انتظار داریم تآثیر خوب و رونق بسیار مثبتی در زندگی خانوارهای محروم بخش شبانکاره شاهد باشیم.

حسین رفیعی در ادامه بیان داشت: در بحث کمک و همکاری خیرین فعالیت های خوبی صورت گرفته و از اول فروردین ماه امسال تا نیمه دوم مردادماه مبلغی بالغ بر 500 میلیون تومان توسط خیرین به کمیته امداد کمک و اهدا شده است.

emdad shabankareh 1

وی تاکید کرد: این مبلغ به منظور اکرام ایتام، خرید جهیزیه، ساخت مسکن و دیگر موارد استفاده خواهد شد.
رئیس کمیته امداد امام خمینی شبانکاره در پایان از مردم خوب و فهیم شبانکاره و بالاخص خیرین محترم بجهت مشارکت و پرداخت صدقات خود به کمیته امداد امام خمینی تشکر و قدردانی نمود و ابراز امیدواری کرد در جشن عاطفه های پیش رو هم حضور حداکثری داشته باشند.

گزارش و عکاس: مهرداد عوض پور

/

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group