دوشنبه 1 بهمن 1397 | Monday 21 January 2019

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتی با اشاره به وقوع زلزله ۵.۹ ریشتری در شهرستان دشتی گفت: سه تیم کارشناسی این بنیاد به ۲۲ روستای دشتی اعزام شدند که خوشبختانه این زلزله خسارت سازه‌ای به منازل روستایی وارد نکرده است.

به گزارش دیارجنوب سید اصغر صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دشتی با اشاره به وقوع زلزله 5.9 ریشتری در ساعت 11:4 روز گذشته در شهرستان دشتی اظهار داشت: هر چند شدت این زمین لرزه سبب وحشت مردم شد ولی خوشبختانه تلفات جانی و خسارات مالی در بر نداشت.

zelzele farvardin dashti 1

وی از اعزام سه تیم کارشناسی برای بررسی وضعیت روستاهایی که در کانون و شعاع زلزله بودند خبر داد و گفت: سه گروه مجزا از کارشناسان بنیاد مسکن دشتی به مناطق گوناگون دشتی اعزام شدند تا خسارات احتمالی را بررسی کنند.

zelzele farvardin dashti 1

رئیس بنیاد مسکن شهرستان دشتی با اشاره به اعزام کارشناسان این بنیاد به 22 روستای دشتی خاطر نشان کرد: این گروه‌ها به روستاهایی که در کانون و شعاع زلزله بودند اعزام شدند که وضعیت روستاها کردوان تا دولت آباد، گنخک تا حسین زائری و روستاهای بخش شنبه و طسوج را بررسی کردند.

zelzele farvardin dashti 1

صالحی با بیان اینکه تاکنون زلزله خسارتی جدی بر اماکن مسکونی بر جای نگذاشته است گفت: ترک‌های احتمالی و ریزش‌های دیوار پیرامونی منازل در دشتی با حضور کارشناسان بنیاد مسکن به دقت بررسی و مطالعه می‌شود.

zelzele farvardin dashti 1

وی با بیان اینکه خسارت سازه‌ای در روستاهای دشتی گزارش نشده است افزود: بر اساس بررسی‌های انجام شده تاکنون خوشبختانه زلزله 5.9 ریشتری کاکی خسارت سازه‌ای به منازل روستایی وارد نکرده و تنها ترک‌های نازک‌کاری در برخی منازل مشاهده شده است./

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group