چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

در نشست صمیمی آزادگان شهرستان عسلویه از مستند زندگی و خاطرات آزادگان این شهرستان که به همت روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه ساخته شده بود رونمایی گردید.

به گزارش دیارجنوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی منطقه ویژه پارس، ،نشست صمیمی آزادگان شهرستان عسلویه با مدیر عامل سازمان منطقه ویژه پارس ۲۵ تیرماه در محل سالن همایش‌های خلیج فارس برگزار شد.
در این دیدار صمیمی که در محل سالن اجتماعات ساختمان همایش های خلیج فارس برگزار گردید، مدیر عامل سازمان منطقه ویژه انرژی پارس ضمن خیر مقدم به آزادگان، به جایگاه بزرگ آنان در حفظ دستاوردهای نظام و انقلاب در سخت ترین شرایط ۸ سال دفاع مقدس اشاره کرد و آنان را اسوه های همیشه ماندگار تاریخ این مرزو بوم و ایران اسلامی دانست.

janbazan asalo

مهندس یوسفی، آزادگان عسلویه را نور چشم خود و مجموعه شاغل در سازمان و پارس جنوبی دانست و تصریح نمود: سازمان منطقه ویژه انرژی پارس خود را خادم کوچک خانواده های شهدا، آزادگان و ایثارگران ۸سال دفاع مقدس میداند. وی با عنوان اینکه تمام تلاش خود را برای خدمت به این اسطوره ای مقاومت و ایثار به کار خواهد بست، خواستار تداوم این نشست ها شد.
بر اساس این گزارش مستندی از زندگی و خاطرات آزادگان شهرستان عسلویه نیز که به همت روابط عمومی و امور فرهنگی سازمان منطقه ویژه ساخته شده بود رونمایی گردید.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group