چهارشنبه 30 آبان 1397 | Wednesday 21 November 2018

ناظر رسمی فدراسیون فوتبال گفت: تصمیمات داوران فوتبال آنی ولحظه‌ای است و تصمیماتشان مثل قاضی دادگستری نیست که فرصت مطالعه وتحقیق داشته باشند.

به گزارش دیارجنوب عبدالرسول استاد زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: داوران تمام تلاش، همت و دانش خود را آنی در مسابقات فوتبال به کار می‌بندند تا عدالت در مستطیل سبز برقرار و رعایت شود.
وی بیان داشت: نام‌گذاری روزی ببه عنوان روز تکریم داور فوتبال، نمادی برای ارزش گذاری به کار کسانی هست که سال‌ها صادقانه و شرافتمندانه در میادین مسابقات حاضر میشوند تا عدالت آنی را جاری کنند.
این پیشکسوت داوری با اشاره به تصمیمات آنی داور در مسابقات بیان داشت: تصمیمات داوران فوتبال آنی و لحظه‌ای است و تصمیماتشان مثل قاضی شریف دادگستری نیست که فرصت مطالعه و تحقیق در مورد یک پرونده را حتی تا سالیانی بر عهده داشته باشد تا به مرحله اجرای حکم برسد.
وی گفت: دوربین‌های تلویزیونی که حتی تصویر موی دماغ و عرق بازیکنان را جلوی این همه تماشگر می‌گیرند و نشان می‌دهند کار داوری و قضاوت آنی را سخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه داوری فوتبال یک علاقه به خصوص می خواهد، تصریح کرد: همیشه افراد شجاع و دل وجرئت‌دار داور فوتبال می‌شوند.

استادزاده اظهار داشت: در داوری باید چهار شین را رعایت کنیم (ش)شخصیت، (ش) شرافت، (ش) شجاعت و (ش) شهامت و این برمی گرد به شخصیت داوران که الحمدالله تمام داوران ما با شخصیت هستند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group