شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

ناظر رسمی فدراسیون فوتبال گفت: تصمیمات داوران فوتبال آنی ولحظه‌ای است و تصمیماتشان مثل قاضی دادگستری نیست که فرصت مطالعه وتحقیق داشته باشند.

به گزارش دیارجنوب عبدالرسول استاد زاده در گفت‌وگو با خبرنگار فارس اظهار داشت: داوران تمام تلاش، همت و دانش خود را آنی در مسابقات فوتبال به کار می‌بندند تا عدالت در مستطیل سبز برقرار و رعایت شود.
وی بیان داشت: نام‌گذاری روزی ببه عنوان روز تکریم داور فوتبال، نمادی برای ارزش گذاری به کار کسانی هست که سال‌ها صادقانه و شرافتمندانه در میادین مسابقات حاضر میشوند تا عدالت آنی را جاری کنند.
این پیشکسوت داوری با اشاره به تصمیمات آنی داور در مسابقات بیان داشت: تصمیمات داوران فوتبال آنی و لحظه‌ای است و تصمیماتشان مثل قاضی شریف دادگستری نیست که فرصت مطالعه و تحقیق در مورد یک پرونده را حتی تا سالیانی بر عهده داشته باشد تا به مرحله اجرای حکم برسد.
وی گفت: دوربین‌های تلویزیونی که حتی تصویر موی دماغ و عرق بازیکنان را جلوی این همه تماشگر می‌گیرند و نشان می‌دهند کار داوری و قضاوت آنی را سخت می‌کنند.

وی با بیان اینکه داوری فوتبال یک علاقه به خصوص می خواهد، تصریح کرد: همیشه افراد شجاع و دل وجرئت‌دار داور فوتبال می‌شوند.

استادزاده اظهار داشت: در داوری باید چهار شین را رعایت کنیم (ش)شخصیت، (ش) شرافت، (ش) شجاعت و (ش) شهامت و این برمی گرد به شخصیت داوران که الحمدالله تمام داوران ما با شخصیت هستند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group