پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

مهدی نیکنام در پیامی بمناسبت روز مربی گفت: مربی آگاه و دلسوز امروز دیگر فکر و تلاش خود را تنها معطوف به مسائل فنی نمی کند و پیش از آنها اخلاق، تربیت و فرهنگ را مورد توجه قرار می دهد.

به گزارش دیارجنوب در این پیام آمده است:

مهدی نیکنام: بسم الله الرحمن الرحیم

مربیان همواره با دانش، توان جسمی وروحی خودوطی کردن فرازهاونشیب های فراوان درعرصه تحقیق، آموزش و تعلیم ورزشکاران تلاش می کنند تا قهرمانان و پهلوانان بزرگی را برسکوها و قله های موفقیت در تمامی عرصه های ورزشی به جامعه هدیه کنند.

ورزش باید بتواند همه ابعاد وجودی انسان  را پرورش دهد و در این راه این مربی است که با دانش و آگاهی به کمک انسانها می آید. مربی آگاه و دلسوز امروز دیگر فکر و تلاش خود را تنها معطوف به مسائل فنی نمی کند و پیش از آنها اخلاق، تربیت و فرهنگ را مورد توجه قرار می دهد و این همان رسالت یک مربی و معلم است که بی‌وقفه می‌آموزند و آموزه‌های خود را بی‌دریغ به شاگردان خود تزریق می‌کنند و در این میان چه فراوان مربیانی که بدون چشمداشت مالی از تمام وجود خود مایه می‌نهند، در حالی که کمتر از آنها سخن به میان می‌آید. آنها همان کسانی هستند که پیشرفت دنیا برای ادامه حیات خود سال‌های بعد چشم به تلاش‌های آنها دارد و این میسر نمی‌شود، مگر اینکه عاشق باشند.

اینجانب این روز بزرگ را که سرآغازی برای ایجاد انگیزه و روحیه شور و نشاط بیشتر در سطح جامعه ورزش است را به تمامی مربیان، ورزشکاران، داوران و خصوصا عزیزان پر تلاش هیأت های ورزشی استان بوشهر و شهر برزازجان صمیمانه تبریک عرض می نمایم.

مهدی نیکنام
خدمتگزار مردم در شورای اسلامی شهر برازجان

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group