چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

فرمانده سپاه امام صادق گفت: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) استان بوشهر با حضور 6000 بسیجی برگزار میشود.

به گزارش دیارجنوب فرمانده سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر در دیدار با مدیران و نخبگان عرصه رسانه استان بوشهر گفت: امر به معروف و نهی از منکر مهمترین واجب از بین واجبات است و در قرآن کریم به این فرایض الهی اشاره شده است.
سردار علی رزمجو در تشریح اقدامات و اهداف تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان های استان بوشهرابرازداشت: سازماندهی، آموزش و بکارگیری طلایه داران امر به معروف و نهی از منکر، برگزاری همایش های مختلف با محوریت امر به معروف و نهی از منکر، حضور فعال و فیزیکی ستاد امر به معروف و نهی از منکر در سراسر استان ، برگزاری مسابقات علمی، فرهنگی و هنری در همه ی معاونت های ستاد امر به معروف و نهی از منکر و ... اقدامات و اهداف تشکیل ستاد امر به معروف و نهی از منکر در شهرستان های استان بوشهر است.
وی شعار هفته ی امر به معروف و نهی از منکر را “نهادینه سازی همه جانبه فرهنگ امر به معروف و نهی از منکر” اعلام کرد و اضافه کرد: هفته امر به معروف و نهی از منکر از ۹۷/۶/۲۰ آغاز میشود.
وی اذعان داشت: رزمایش سپاهیان محمد رسول الله(ص) استان بوشهر با حضور 6000 بسیجی در دو‌ مرحله انجام میشود که مرحله ی اول در تاریخ ۹۷/۶/۱۸ در شهرستان های استان بوشهر به مدت ۲۴ ساعت به منظور خدمت رسانی به مردم و به همراه نمایش اقتدار مردمی در راستای دفاع و انقلاب اسلامی انجام میشود.
وی در ادامه تصریح کرد: همزمان با دو مرحله ی رزمایش خدمات رسانی به مردم اعم از: ویزیت رایگان در حاشیه شهرها و مناطق کم برخورد و روستاها، کمک به احداث بهسازی و مرمت خانه های نیازمندان و کمک به احداث و بهسازی و مرمت مسجدها و مراکز فرهنگی.
فرمانده سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر اذعان داشت: مرحله ی دوم رزمایش در یکی از روزهای هفته دفاع مقدس با شعار “وحدت، ایستادگی، پیشرفت” انجام میشود.

 

nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1nokhbegan ba sepah 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group