سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

پنجاه و هشتمین مجمع عمومی بانک مرکزی فردا سه‌شنبه با حضور رییس جمهور در ساختمان بانک مرکزی در میرداماد برگزار می‌شود.

همایش بزرگ تور گردشگری با دوچرخه با عنوان "هم رکابی" از ۱۵ اسفند تا ۱۵ فروردین در قزوین برگزار می‌شود.

برخی از اعضای شورای شهر بعد از انتشار نامه تهدیدآمیز حق‌شناس به حناچی واکنش نشان دادند و هاشمی رئیس شورای شهر، گفت: این نامه جدید نیست.

با توقیف یک دستگاه کامیون ۱۵۸راس دام قاچاق در الیگودرز کشف و ضبط شد.

ماموران کلانتری 152 خانی اّباد، یک محموله تریاک‌ را که در بار توت‌فرنگی جاسازی شده بود در میدان میوه و تره‌بار مرکزی تهران کشف کردند.

با توجه به بارش برف و برودت هوا مدارس برخی شهرستانهای خراسان رضوی فردا چهارشنبه تعطیل است.

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لردگان در استان چهارمحال و بختیاری از حمله یک قلاده پلنگ به یک پدر و پسر در روستای بادامستان این شهرستان خبر داد.

رئیس پلیس راه استان از تصادف یک دستگاه پرايد با يك دستگاه وانت نيسان درمحور زنجان - قيدارخبر داد و گفت : دراین حادثه راننده و 2 سرنشين پرايد به علت شدت جراحات فوت كردند.

 دمای تهران فردا بین ۱۱ و یک درجه سانتیگراد خواهد بود. همچنین پس‌فردا (اول اسفندماه) آسمان تهران صاف و گاهی همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۹ و دو درجه سانتیگراد خواهد بود.

مدیر تعاون روستایی شهرستان اردبیل گفت: میوه عید مورد نیاز مردم تامین شده و از 25 اسفندماه در سطح شهر اردبیل توزیع خواهد شد.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان کرمانشاه از کشف محموله ۳۰ کیلوگرمی تریاک در شهر کرمانشاه که در بار فلفل هندی جاسازی شده بود، خبر داد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group