پنجشنبه 5 ارديبهشت 1398 | Thursday 25 April 2019

فرماندار شهرستان طالقان گفت: نشست آسفالت در جاده دادگاه در شهر طالقان به دلیل بارش های مستمر باران در چند روز اخیر رخ داد که خوشبختانه صدمات جانی در برنداشت.

رئيس پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهي انتظامي استان مركزي گفت: در عمليات دستگيري يك توزيع كننده عمده مواد مخدر در شهرستان اراك، مقدار 2 كيلوگرم ماده مخدر شيشه كشف شد.

بخشدار سوسن از توابع ایذه گفت: واژگون شدن یک قایق در رودخانه کارون در مقطع این بخش در ایذه در شمال شرق خوزستان، موجب سقوط 2 نفر در رودخانه شد که از سرنوشت آنها اطلاعی در دست نیست.

رئیس پلیس‌ راه استان سمنان با بیان اینکه محور تهران - سبزوار بازگشایی شد، گفت: ترافیک در این محدوده سنگین است.

وسعت سیل‌های ناگهانی نوروزی به حدی وحشتناک بود که زمین فوتبال با ابعاد گستردۀ آن در امان نماند و غرق شد!

به علت بارش باران و جاری شدن سیل ورودی های شمال شیراز و دروازه قرآن مسدود شد.

استاندار فارس با بیان این که تا پایان تعطیلات نوروزی همچنان آماده باش نیروهای امدادی و اجرایی برقرار است،گفت: در حادثه سیل شیراز بالغ بر ١٥٠ خودرو دچار آسیب شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به گزارش مردمی اعلامی به سامانه 135 در مورد نگهداری کالای قاچاق در منزل مسکونی محموله قاچاق لوازم خانگی در زاهدان کشف شد.

تمامی ادارات شهرستان ایذه امروز سه شنبه تعطیل است.

همراه اول اعلام کرد مکالمه و پیامک در مناطق سیل زده تا روز جمعه نهم فروردین رایگان است.

مناف هاشمی شایعات مطرح شده از قول وی مبنی بر افشاگری در خصوص سفر خارج از کشور تعدادی از استانداران و نمایندگان را کذب محض دانست. هاشمی گفت: من خودم را شریک مشکلات مردم استان می‌دانم و به خاطر دو روزی که به هر دلیلی در استان در شرایط ناآرام حضور نداشتم، شدیداً از مردم دلجویی می‌کنم و از اینکه در این شرایط حساس توفیق خدمت از من سلب شد، شرمنده مردم عزیز خصوصاً تراکمه بزرگوار هستم.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group