شنبه 5 اسفند 1396 | Saturday 24 February 2018

سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی گفت: مردم این روستا در دو مرحله کمک‌های خود را به زلزله‌زدگان اهدا می‌کنند که بیشتر این اقلام نیازهای اعلامی زلزله‌زدگان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: تا امروز دو محموله از کمک‌های مردمی استان بوشهر به استان کرمانشاه جهت یاری‌رساندن به مردم زلزله‌زده این استان ارسال شده است.

بر اساس اعلام پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور و تصمیم کمیته مدیریت صید شیلات خوزستان، صید ماهی حلوا سفید درصیدگاه های خوزستان و بوشهر به مدت ۴۵ روز ممنوع است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و اصفهان در یک عملیات مشترک ۱۴۰ کیلوگرم تریاک را کشف و یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را متلاشی کردند.

رئیس اداره محیط‌زیست دامغان از دستگیری دو گروه شکارچی متخلف در این شهرستان خبر داد و گفت: از این متخلفان لاشه چهار قطعه کبک، تعدادی اسلحه و مهمات کشف و ضبط شد.

 رئیس اداره پایش هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد گفت:هم اکنون در محل سقوط هواپیمای مسافربری تهران- یاسوج در سی سخت و ارتفاعات کوه دنا بارش برف، کولاک و باد شدید شروع شده است.

فرماندار دنا گفت: امروز 20 گروه چهار نفره از کهگیلویه و بویراحمد به ارتفاعات پازن پیر واقع در کوه دنا برای جست و جو و انتقال پیکرهای جانباختگان اعزام شده‌اند.

سرپرست شبکه دامپزشکی شهرستان کرمانشاه از کشف، ضبط و معدوم سازی ۱۰۰ کیلوگرم گوشت و آلایش دامی فاسد در یکی از سردخانه های این شهرستان خبر داد.

گرگ به روستائیان کهنگان در شهرستان سمیرم حمله کرد و دو نفر از اهالی این روستا را زخمی کرد.

فرمانده نیروی انتظامی پایتخت گفت: منطقه پاسداران کاملا آرام است و هیچ مشکلی در این منطقه وجود ندارد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group