دوشنبه 25 تير 1397 | Monday 16 July 2018

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: همه مسئولان مرتبط درکشور و استان بوشهر حل تنش آبی دشتستان و شهر برازجان مرکز این شهرستان را در اولویت کاری خود قرار داده اند.

استاندار بوشهر با بیان اینکه درباره حق آبه خود از منطقه کازرون، موضوع را با جدیت پیگیری می‌کنیم، گفت: مدیران حوزه آب استان باید برنامه‌ریزی کنند تا همه مردم از منابع محدود آبی استان بهره مند شوند.

هواشناسی استان بوشهر اعلام کرد: باد گرد و خاک را از خوزستان به بوشهر می‌آورد.

سرپرست فرمانداری شهرستان دشتی گفت: مردم این روستا در دو مرحله کمک‌های خود را به زلزله‌زدگان اهدا می‌کنند که بیشتر این اقلام نیازهای اعلامی زلزله‌زدگان است.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان بوشهر گفت: تا امروز دو محموله از کمک‌های مردمی استان بوشهر به استان کرمانشاه جهت یاری‌رساندن به مردم زلزله‌زده این استان ارسال شده است.

بر اساس اعلام پژوهشکده آبزی پروری جنوب کشور و تصمیم کمیته مدیریت صید شیلات خوزستان، صید ماهی حلوا سفید درصیدگاه های خوزستان و بوشهر به مدت ۴۵ روز ممنوع است.

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان بوشهر گفت: پلیس مبارزه با مواد مخدر بوشهر و اصفهان در یک عملیات مشترک ۱۴۰ کیلوگرم تریاک را کشف و یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر را متلاشی کردند.

شرکت توزیع نیروی برق تهران در پی افزایش بی‌سابقه مصرف انرژی، در اطلاعیه‌ای برنامه زمانبندی قطع احتمالی برق تا پایان اجرای طرح در مناطق مختلف تهران را منتشر کرد.

جشن استقبال از خدام رضوی با حضور اقشار مختلف مردم در اهواز برگزار شد‌.

ساعت کار ادارات کردستان براساس بخشنامه استانداری یک ساعت جلو کشیده شد به همین دلیل از امروز یکشنبه 24 تیرماه کارمندان و شاغلان بخش دولتی یک ساعت زودتر در محل خدمت حاضر شدند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group