دوشنبه 5 اسفند 1398 | Monday 24 February 2020

محمدباقر سعادت نماینده مردم دشتستان به مناسبت روز خبرنگار با مدیر و اعضای پایگاه خبری دیارجنوب دیدار کرد.

ندا قاسمیان پور-به گزارش دیارجنوب محمدباقر سعادت ضمن تبریک روز خبرنگار اظهار داشت: شما چشم و چراغ و هدایت کننده مردم هستید همانطور که پیامبران و ائمه اطهار چشم و چراغ و هدایت کننده بشریت بودند و اکنون این رسالت بر عهده شماست.

وی اضافه کرد: همانطور که پیامبران انصاف، مروت و عدالت داشتند،قطعا این امر مهم به شما محول شده است که باید در رعایت کردن آن کوشا باشید.

نماینده مردم دشتستان بیان کرد: شما اصحاب قلم و رسانه باید آگاهی های لازم را به مردم برسانید و این آگاه کردن جزء رسالت شما می باشد.

وی افزود: شما وظایف بسیار سنگینی بر عهده دارید، همانگونه که ائمه هیچگاه از واقعیت عبور نکردند و از حقیقت خارج نشدند و پیوسته در حال آگاه سازی مردم بودند شما نیز اکنون میراث آن ها هستید و باید طبق شیوه آن ها به مردم اطلاع رسانی و آگاهی بخشید و اگر توسط مسئولی وظایف و کار مثبتی صورت گرفت باید از طریق رسانه شما اطلاع رسانی شود تا مردم آگاه شوند و بدانند که چه کسانی برایشان خدمت کرده اند و در سرنوشت خود دخیل باشند.

وی در پایان بیان داشت: برای شما خبرنگاران که در این راه بسیار پر زحمت گام بر می دارید آرزوی موفقیت می کنم.

مدیرمسئول پایگاه خبری دیارجنوب ضمن تشکر از حضور نماینده مردم دشتستان در دفتر این پایگاه خبری بیان داشت: تولید خبرهای مان بر پایه آرمانهای نظام بوده و اگر مسئولان اقداماتی در راستای خدمت رسانی به مردم انجام دهند اطلاع رسانی های لازم و به موقع انجام خواهد شد.

didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1 didar namayandeh 1

عکاسان: زینب قایدی/طیب صابری

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group