چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه اتحادجنوب ضمن تبریک به مسئول سایت دیار جنوب گفت: اینکه توانستید به یک جایگاه تثبیت شده رسیده و با اخلاق و تلاش مستمر سایت مردمی خود را به این مرحله برسانید جای تقدیر دارد.

زهره عرب-به گزارش دیارجنوب،اکبر صابری با اشاره به دشواری های کار خبری اظهار داشت: تا اینجای کار بدون غرض و حب و بغض کار کرده اید و امیدواریم همه رسانه های استان این روند را داشته باشند و در راستای منافع مردم قلم بزنند.

مشاور فرهنگی استاندار بوشهر تاکید کرد: در راستای همدلی رسانه ای، تبادل لینک و تعامل و همکاری رسانه ها با هم می تواند به اتحاد بیشتر رسانه ها و فعالان این عرصه کمک نماید.

صابری ضمن تاکید بر لزوم بیشتر شدن فضای صمیمیت و همدلی ها، اذعان داشت: من معتقدم که همه اصحاب رسانه دشتستان باید به سمت همدلی بیشتر به ویژه در پیشبرد اهداف و حقوق صنفی خود پیش بروند.

وی افزود: در قالب تشکل صنفی روزنامه نگاری و در کنار هم بودن می توانیم دوره های آموزشی متنوعی تشکیل دهیم و سطح خبرنگاران را ارتقاء بخشیم.

مدیرمسئول و سردبیر هفته نامه اتحادجنوب ضمن آرزوی موفقیت برای رسانه دیارجنوباظهار داشت: ان شالله شاهد سربلندی و توفیق همه جانبه شما و همکاران جوان و پرانرژی در این رسانه باشیم.

مدیرمسئول سایت دیارجنوبگفت: تعدادی از جوانان فعال و علاقمند با ما کار می کنند، و دیار جنوب پس از اخذ مجوز فعالیت خود را گسترده تر نموده است.

ایمان خوشقدم عنوان کرد: کادر خبری دیارجنوبمتشکل از حدود هفت نفر اعم از خبرنگار و عکاس می باشد که سعی داریم امر اطلاع رسانی را به بهترین نحو ممکن انجام دهیم.

وی ادامه داد: من آرزو دارم که رقابت های ناسالم در عرصه کار خبری حذف شود، و برخی اخبار و تیترهای نامناسب که به فضای خبری شهرستان و استان آسیب می زند نیز اصلاح و تعدیل شود.

خوشقدم با اشاره به اینکه ما از هرگونه تعامل استقبال می کنیم ابراز داشت: حضور شما برای ما بسیار ارزشمند است، و ان شالله خبرنگاران به جایی برسند که تبادل اخبار، همکاری و رقابت سالم و همدلی و رشد را در کنار هم تجربه نمایند.

deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1deyar ettehad 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group