سه شنبه 6 خرداد 1399 | Tuesday 26 May 2020

فرماندار بوشهر در حضور خود از سری برنامه های دیدار چهره به چهره که از یک سال قبل از روستا های شهرستان آغاز نمودن در محله (شکری ) با مردم دیدار کرد.

به گزارش دیارجنوب عباس جمشیدی در این دیدار بیان کرد : با همکاران اداری و اجرایی و انتظامی طی برنامه ریزی ترتیب داده شده از یک سال قبل ،در راستای خدمتگذاری مطلوب تر و بازدید میدانی و شناسایی و پیگیری مشکلات و مطالبات مردمی دیدار های چهره به چهره در شهرستان را آغار نمودیم که ابتدا در روستاهای شهرستان ورود پیدا کردیم و اکنون پس اتمام روستا ها وارد شهر شدیم و از تمام محلات جنوبی به جز دو محله دیدار داشته ایم که خدا را نسبت به عطیه این توفیق خدمتگزاری شاکریم .

فرماندار بوشهر اشاره نمود :همه مطالب و دیدگاه های ارائه شده مردم شریف محله شکری در این دیدار توسط همکاران در حوزه های مختلف به شکل گزارش تدوین خواهد گردید و در کم ترین مدت سریع ترین اقدامات براساس اولویت ها و با توجه به ظرفیت های موجود صورت پذیرفته خواهد شد ،البته باید یادآوری کنم که شرط تسریع مطالبات پیگیری مستمرشما خواهد بود .

وی در رابطه با مطالبات مردم محله شکری در مورد روشنایی و آسفالت معابر بیان داشت :مدیریت برق شهرستان اقدامی از قبیل رصد تمامی معابر که دچار مشکل هستند خواهند داشت و برنامه ریزی بر حسب فوریت ها را انجام خواهند داد . و در رابطه با آسفالت معابر تمامی قسمت های جزئی با همکاری شهردار و شورای اسلامی شهر مرتفع خواهد شد و ما یک سوم اعتبارات مربوط به آن را در راستای همراهی و مساعدت در تسریع کار با شهرداری تامین خواهیم نمود .
همچنین وی در رابطه با خرید فرش مسجد محله شکری و ساخت کتابخانه مسجد افزود : در مورد خرید فرش مسجد که بزرگواران اظهار داشتند ما این قول می دهیم که یک سوم اعتبار خرید فرش مسجد را تامین کنیم ،هر چند که براین دیدگاه هستم در عمران و آبادی مساجد مشارکت مردمی دارای حلاوت بیشتری خواهد بود فلذا ما هم به عنوان مجموعه ای از نظام مساعد لازم را در این زمینه خواهیم داشت . و در رابطه با کتاب خانه مسجد شورا و شهرداری مذاکراتی را با صاحب ملک داشته باشند پس از حصول نتیجه نهایی اقدامات لازم را آغاز نمایند و قطعا ما نیز از ارائه هر گونه خدمات دریغ نخواهیم نمود.

فرماندار بوشهر تصریح کرد : در رابطه زمین های ورزشی برای اکثر محلات بوشهر از طریق مصوبه سفر ریاست محترم جمهوری تا پایان شهریور ماه اعتبار لازم را قرار داده ایم و نسبت به زمین ورزشی این محله ما زیری سازی و فنس کشی را انجام خواهیم داد و چمن آن را ورزش و امور جوانان به عهده بگیرد .

عباس جمشیدی فرماندار بوشهرگفت : خوشبختانه امروز کمتر در شهر دغدغه آب را داریم چرا که در یکی دو سال اخیر با اقدامات ارزنده ای در رابطه با آب شیرین کن ها صورت پذیرفت و کم تر شاهد این مشکل هستیم ،امروز آب شیرین کن 20هزار متر مکعبی در حال دادن خدمات به شهر است و اکنون 18هزار متر آب ثابت داریم و همچنین یک آب شیرین کن 25هزار متر مکعبی در حال احداث هست که در یک یا دوسال آینده در شبکه قرار خواهد گرفت و در سال های آینده حدود 55هزار متر مکعب آب خواهیم داشت و 70درصد آب بوشهر پایدار خواهد شد.

وی در پایان اظهار داشت: بنده در هر جا که می روم و در بین مردم شریف قرار می گیرم یک خواهش از آنان می کنم و خواهش من این است که با توجه به این که در فصل افزایش دما قرار داریم و برای گذر از این شرایط سخت باید همدیگر را کمک بدهیم که با صرفه جویی در مصرف برق و آب اهتمام ویژه ای داشته باشیم خصوصا در ساعت اوج مصرف برق که فی ما بین ساعت های 12الی 17می باشد با روشن نمودن حداقل وسایل سرمایشی بطور مثال روشن نمودن یک کولر در هر منزل در ساعت های فوق الذکر کمک شایانی به این صرفه جویی داشته باشیم .
وی درپایان با اشاره به همدلی وهمراهی مردم درتمام زمینه ها قدردانی نمودند.

farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1farmandar shekeri 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group