شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

علیرضا احمدی خرم با بیان اینکه سایتهای دشتستان بخصوص دیارجنوب در حوزه انعکاس اخبار فرهنگی و هنری پیگیر و دلسوزانه عمل می کنند گفت: هنرمندان در تخصص های هنری خود باید اولین رکن که اخلاق هنریست را رعایت کنند چرا که برای مخاطبین خود باید الگوهای موفقی باشند.

به گزارش دیارجنوب علیرضا احمدی خرم هنرمند برازجانی با حضور در دفتر پایگاه خبری تحلیلی دیارجنوب از زحمات و تلاشهای این مجموعه در انعکاس اخبار بخصوص رویدادهای فرهنگی و هنری تقدیر و تشکر کرد.
علیرضا احمدی خرم ضمن آرزوی موفقیت برای مجموعه همکاران این پایگاه خبری گفت: پایبندی به نگارش حرفه ای و اصولی و جذابیت خبری و همچنین عکاسی حرفه ای از شاخص های یک سایت موفق است که دیارجنوب در این خصوص روال خوبی را در پیش گرفته است.
وی اضافه کرد: سایتهای دشتستان بخصوص دیارجنوب در حوزه فرهنگی و هنری موفق هستند و همین موضوع باعث شده که هنرمندان در حوزه های مختلف در استان بیشتر شناسایی و معرفی شوند و برنامه های فرهنگی و هنری به خوبی اطلاع رسانی و منعکس شود.

ahmadi khoram daftar 1


این هنرمند دیدگاهش در مورد لوگو دیارجنوب را اینگونه تشریح کرد: لوگوی دیارجنوب ارتباط خوبی با مخاطب ایجاد میکند و از نمادهای معرف استان در طراحی بهره جسته است.
وی تصریح کرد: به نظر من پیچیدگی لوگو و فهم سخت ان لزوما دلیلی بر موفق بودن ان نیست و مخاطب نباید برای ارتباط با لوگوی سایت خبری درگیر هنرهای بصری شود چون باید براحتی با کارارتباط برقرار کند.
احمدی خرم با بیان اینکه تاکنون نمایشگاه های مختلفی برگزار کرده بیان داشت:ازسال 72 هنر را دنبال کرده ام و از سال 81 تاکنون 12 نمایشگاه در زمینه سبک زندگی ، حوزه شهرنشینی و رفتارهای انسانی برگزار کرده و چندین مقام استانی و کشوری را در کارنامه دارم.
وی گفت: در کنار این نمایشگاه ها که اکثرا بصورت انفرادی بوده اند طنز و داستان کوتاه را هم دنبال کرده ام و برای اولین بار اجرای نمایشنامه خوانی طنز ماجرای خواستگاری غلو را با همکاری انجمن فن بیان شهریاران اجرا و به روی صحنه بردم با استقبال بسیار خوبی مواجه شد.

ahmadi khoram daftar 1


وی در خصوص همدلی هنرمندان گفت: حسادتهای هنری نباید در فضای هنرمندان باشد و این امر باعث عدم همدلی کافی در بین برخی هنرمندان شده است.هنر زبان مشترک هنرمندان است و باید همه هنرمندان در هر رشته ای با درک این زبان مشترک به رشد و تعالی هنر یکدیگر کمک کنند .ویژگی اصلی یک هنرمند مردمی رعایت منش هنری و پرهیز از حاشیه است.
وی تصریح کرد: بخشی از هنرمندان در راستای پیشرفت همدیگر قدم بر نمیدارند و بیشتر همدیگر را تخریب میکنند.
وی تاکیدکرد: پیشکسوتان هنر باید در این راه به مدد جوانان بیایند و با ارتباط دوسویه شان پشتوانه ای برای هنرمندان فعلی و انگیزه ای برای هنرمندان جدید باشند.
احمدی خرم حضور بخش خصوصی در حوزه هنر را مهم عنوان کرد و ابرازداشت: باتوجه به مفهوم اسپانسر در فضای هنری و بازده طولانی مدت هنر در عرصه زندگی ردپای بخش خصوصی در این حوزه کم رنگ است و باید تشکل های هنری تدابیری اتخاذ کنند که بخش خصوصی پا در میدان هنر بیشتر بگذارد.

ahmadi khoram daftar 1


وی اذعان داشت: اگر بستر اجتماعی و فرهنگی هنر خوب و کامل اجرا شود بازدهی اقتصادی هم رشد می کند.
علیرضا احمدی خرم در خصوص عدم همدلی برخی هنرمندان بیان داشت: مردم فضای هنر را رصد می کنند و قضاوت می کنند و تعیین کننده جایگاه و ارزش هنرمند خواهند بود بنابراین تعهد و ارزش مداری هنرمندان باید به عنوان یک اصل مهم در رفتار انان باشد.

ahmadi khoram daftar 1

ahmadi khoram daftar 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group