جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

شامگاه پنجشنبه با حضور گسترده مردم از دو نیم ضریح خیمه گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) رونمایی شد.

به گزارش دیارجنوب در این مراسم که آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر و تعدادی از مسئولان آستان مقدس امام حسین(ع) در کشور عراق حضور داشتند، دو ضریح خمیه گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) رونمایی شد مردم بوشهر با چشمانی اشک بار این دو ضریح را بدرقه کردند.

رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان بوشهر در این مراسم با تقدیر از مشارکت مردم در ساخت این دو ضریح اظهار داشت: هزینه های ساخت این دو ضریح توسط مردم و برپایه نذورات و مشارکت آنها بوده است و هیچ هزینه ای از دولت برای ساخت آن اختصاص داده نشد.

عبدالرضا مطاف افزود: بر خود واجب دانستیم این دو ضریحی که با مشارکت مردم ساخته شد را به شما مردم عزیز به روئیت رسانیم.

وی با بیان اینکه کار ساخت دو ضریح خیمه گاه امام حسین(ع) و حضرت قاسم(ع) حدود دو سال و نیم به طول انجامید ابراز داشت: از تعداد پنج نیم ضریح خیمه گاه دشت کربلا تعداد سه نیم ضریح در استان بوشهر ساخته شد و این افتخار بزرگی برای مردم این استان است.

مطاف از گرداندن این دو نیم ضریح در شهرهای استان پیش از انتقال به کربلای معلی خبر داد و گفت: این دو نیم‌ضریح پس از استقبال مردم شهرهای مختلف استان بوشهر در قالب کاروان ثارالله برای نصب راهی کربلا می‌شود.

ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1ronamaee zarih2 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group