چهارشنبه 30 آبان 1397 | Wednesday 21 November 2018

دومین جلسه ی کارگاه آموزشی مهارت های تله های زندگی در سالن کنفراس مجتمع شهید شاهینی برازجان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب این کارگاه با تدریس ساناز صالحی روانشناس بالینی و با همکاری کمسیون امور بانوان شورای شهر برازجان و رییس اداره ارشاد به مدت ۶ ساعت برگزار گردید.

در این جلسه مباحثی همچون آشنايي با تله هاي زندگي، با تله هاي زندگي رها شدگی-محروميت هيجاني_نقص/شرم_معيارهاي سرسختانه و خويشتن داري، خودانضباطي ناكافي اشنا بحث و گفتگو شد.
همچنین در خصوص چگونگي شكل گيري آن در شخصيت و همچنين نشانه هاي آن در هر فرد و شناخت علائم خطر جهت پيشگيري از اسيب بررسی شد.
خلاصه ای از کارگاه : به طور خلاصه فردي كه دچار تله ي زندگي رها شدگي است باور بنياديني مبني بر اين دارد كه هيچ كس ماندني نيست، و افراد مهم زندگي او را رها ميكنند باور بنيادين شخص دچار تله ي زندگي محروميت هيجاني اين است كه دوست داشتني نيست، و هيچ كس اورا درك نميكند.

باور بنيادين شخص دچار تله ي زندگي نقص/شرم اين است كه من نقصي دارم و به همين دليل با ارزش و خواستني نيستم و دچار شرم ميشود.

فردي كه معيارهاي سرسختانه دارد كاملگراست و شخصي كه بي انضباطي و خويشتن داري ناكافي را دچار است زندگي را چنان سهل ميگيرد كه ناخواسته هم به خود اسيب ميزند و هم ميتواند زندگي مشترك خود را ويران كند.

هر كدام از اين تله هاي زندگي در زمينه هاي شغلي، تحصيلي، انتخاب همسر، فرزندپروري و فرزند آوري، ارتباطات ميان فردي و.... تأثير مخربي خواهند داشت كه توسط اموزش و آگاه سازي ميتوان در جهت كنترل آن برامد و كيفيت زندگي را ارتقاء داد.

گزارش تصویری از دومین کارگاه مهارت های تله های زندگی در برازجان

tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1tele zenfegi 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group