چهارشنبه 30 آبان 1397 | Wednesday 21 November 2018

نشست کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان با رسانه ها و فعالان مدنی برگزار شد.

صادق پورافشار-به گزارش دیارجنوب در این نشست مهدی نیکنام رییس شورای اسلامی شهر برازجان و سیده خدیجه حسینی رییس کمیسیون بانوان حضور داشتند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان گفت: با توجه به استفاده کردن از کارشناسان ورزشی در کمیسیون فرهنگی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به تیم های ورزشی شهر تخصیص داده شد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۷ تقریبا ۳۰۰ میلیون تومان به حوزه ورزش تخصیص داده شده که اگر خوب در این حوزه استفاده شود میتواند روح و روان جوانان را تغییر دهد و سلامت را به جوانان تزریق می‌کند.

محراب بنافی از برگزاری ۱۸ جلسه در کمیسیون فرهنگی خبر داد و بیان داشت: دراین جلسات ۹۰ مصوبه گذرانده شده که اکثرا مربوط به حمایت از  هنرمندان و ناشران بومی و خرید کتاب آنها - حمایت از کلاس های خیاطی آموزشی - حمایت از خیرین - حمایت از برگزار کننده های سمینار ها - حمایت از هیئت های ورزشی و نیروی انتظامی و غیره بوده است.
وی در ادامه تصریح کرد: هر مسئول در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید انتقاد پذیر باشد و مسئولیت پاسخگویی به آن را بپذیرد.
بنافی از اجرای ۹۰ برنامه کمیسیون فرهنگی خبر داد و گفت: شهرداری را موظف کردیم که با اصول این برنامه‌ها را اجرا کند و برای یک سال افق آینده را روشن کردیم در کارهای فرهنگی هدف تغییر نگرش است.
رییس شورای اسلامی شهر برازجان از پیگیری مشکلات کلینیک تخصصی تامین اجتماعی صحبتهایی نمود و اظهارداشت: بحث بدهی تامین اجتماعی و شهرداری در جلسه ای صورت گرفت و پیگیر حل آن خواهیم بود.
وی اضافه کرد: پیگیر مشکلاتی همچون کف بازار روز  و مشکلات بازار شمالی و جنوبی خواهم بود.
مهدی نیکنام اختلاف نظر در تمام شوراهای کشور را یک امر طبیعی دانست و ابرازداشت: شورا تمام برنامه هایش را بر روی محلهای کم‌برخوردار ارائه میکند و امیدوارم مردم به آن چیزی که حقشان است برسند.
سیده خدیجه حسینی در تشریح اقدامات کمیسیون بانوان اظهارداشت: با کمک موسسه چرخاب توانستیم کارهای خوبی در شهرستان انجام بدهیم و امیدوارم در آینده با حمایت اعضای شورا بتوانیم سمن ها را مستقل کنیم تا روی پای خودشان بایستند.
وی حمایت از افتخار آفرینان شهر برازجان را ضروری عنوان کرد و گفت: یک بیلبورد به مدال آوران باید اختصاصی یابد.
این عضو شورای اسلاکی شهر برازجان در تشریح دیگر اقدامات کمیسیون بانوان اذعان داشت: برطرف کردن مشکلات خانواده های شهدا در دیدار با آنها _ راه اندازی استودیو روشندلان که رادیو آنلاین نظیر آن است و در حال فعالیت است _ برگزاری جلسات فن بیان _  برگزاری همایش بزرگ زنان عاشورایی که در جنوب کشور نظیر نداشت_ برگزاری نمایشگاههای مدل لباس - کارگاه آشنایی با تله های زندگی _حمایت از هنرمندان شهر نظیر آقایان علی زیارتی و قاسم طحانیان و برپایی موکب در جاده شاهزاده ابراهیم همگی از جمله اقدامات کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر برازجان است.
سیده خدیجه حسینی اعتلای شهر برازجان را با یاری و کمک مردم یکی دانست و گفت: در اعتلا و پیشرفت شهر برازجان برنامه های خوب و بهتری را انجام خواهیم داد و در برنامه های آینده تمام فکرم را روی کار آفرینی می گذارم.

 

farhangi shora 1farhangi shora 1farhangi shora 1farhangi shora 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group