پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

نشست کمیسیون فرهنگی شورای شهر برازجان با رسانه ها و فعالان مدنی برگزار شد.

صادق پورافشار-به گزارش دیارجنوب در این نشست مهدی نیکنام رییس شورای اسلامی شهر برازجان و سیده خدیجه حسینی رییس کمیسیون بانوان حضور داشتند.

رییس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر برازجان گفت: با توجه به استفاده کردن از کارشناسان ورزشی در کمیسیون فرهنگی مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به تیم های ورزشی شهر تخصیص داده شد.

وی اضافه کرد: در سال ۹۷ تقریبا ۳۰۰ میلیون تومان به حوزه ورزش تخصیص داده شده که اگر خوب در این حوزه استفاده شود میتواند روح و روان جوانان را تغییر دهد و سلامت را به جوانان تزریق می‌کند.

محراب بنافی از برگزاری ۱۸ جلسه در کمیسیون فرهنگی خبر داد و بیان داشت: دراین جلسات ۹۰ مصوبه گذرانده شده که اکثرا مربوط به حمایت از  هنرمندان و ناشران بومی و خرید کتاب آنها - حمایت از کلاس های خیاطی آموزشی - حمایت از خیرین - حمایت از برگزار کننده های سمینار ها - حمایت از هیئت های ورزشی و نیروی انتظامی و غیره بوده است.
وی در ادامه تصریح کرد: هر مسئول در نظام مقدس جمهوری اسلامی باید انتقاد پذیر باشد و مسئولیت پاسخگویی به آن را بپذیرد.
بنافی از اجرای ۹۰ برنامه کمیسیون فرهنگی خبر داد و گفت: شهرداری را موظف کردیم که با اصول این برنامه‌ها را اجرا کند و برای یک سال افق آینده را روشن کردیم در کارهای فرهنگی هدف تغییر نگرش است.
رییس شورای اسلامی شهر برازجان از پیگیری مشکلات کلینیک تخصصی تامین اجتماعی صحبتهایی نمود و اظهارداشت: بحث بدهی تامین اجتماعی و شهرداری در جلسه ای صورت گرفت و پیگیر حل آن خواهیم بود.
وی اضافه کرد: پیگیر مشکلاتی همچون کف بازار روز  و مشکلات بازار شمالی و جنوبی خواهم بود.
مهدی نیکنام اختلاف نظر در تمام شوراهای کشور را یک امر طبیعی دانست و ابرازداشت: شورا تمام برنامه هایش را بر روی محلهای کم‌برخوردار ارائه میکند و امیدوارم مردم به آن چیزی که حقشان است برسند.
سیده خدیجه حسینی در تشریح اقدامات کمیسیون بانوان اظهارداشت: با کمک موسسه چرخاب توانستیم کارهای خوبی در شهرستان انجام بدهیم و امیدوارم در آینده با حمایت اعضای شورا بتوانیم سمن ها را مستقل کنیم تا روی پای خودشان بایستند.
وی حمایت از افتخار آفرینان شهر برازجان را ضروری عنوان کرد و گفت: یک بیلبورد به مدال آوران باید اختصاصی یابد.
این عضو شورای اسلاکی شهر برازجان در تشریح دیگر اقدامات کمیسیون بانوان اذعان داشت: برطرف کردن مشکلات خانواده های شهدا در دیدار با آنها _ راه اندازی استودیو روشندلان که رادیو آنلاین نظیر آن است و در حال فعالیت است _ برگزاری جلسات فن بیان _  برگزاری همایش بزرگ زنان عاشورایی که در جنوب کشور نظیر نداشت_ برگزاری نمایشگاههای مدل لباس - کارگاه آشنایی با تله های زندگی _حمایت از هنرمندان شهر نظیر آقایان علی زیارتی و قاسم طحانیان و برپایی موکب در جاده شاهزاده ابراهیم همگی از جمله اقدامات کمیسیون بانوان شورای اسلامی شهر برازجان است.
سیده خدیجه حسینی اعتلای شهر برازجان را با یاری و کمک مردم یکی دانست و گفت: در اعتلا و پیشرفت شهر برازجان برنامه های خوب و بهتری را انجام خواهیم داد و در برنامه های آینده تمام فکرم را روی کار آفرینی می گذارم.

 

farhangi shora 1farhangi shora 1farhangi shora 1farhangi shora 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group