پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

نشست شورای اداری بخش آب پخش در سالن اجتماعات هنرستان شهدای کربلای4 برگزار شد.

کوروش امینی- به گزارش دیارجنوب از شهر آبپخش :بخشدار آب پخش در نشست شورای اداری بخش با تسلیت ایام عزاداری سالار شهیدان و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید اظهار داشت: تقارن این مناسبتها، نوید بخش اتحاد و همبستگی بیشتر ملت عزیز ایران و پیشرفت همه جانبه و اقتدار بیش از پیش ایران اسلامی است.

علی مردانلو با اشاره به برگزاری جشن عاطفه ها در ادامه بیان داشت : جشن عاطفه ها، همه ساله در سراسر کشور برگزار می شود و بسیار اقدام ارزشمندی است و همه مردم باید به دانش آموزان نیازمند برای آغاز سال تحصیلی و خرید مایحتاج خود کمک کنند و انشالله مجموعه ادارات و نهادهای دولتی و مردم شریف بخش نیز حضور گسترده ای در این کار خداپسندانه خواهند داشت.

وی در پایان تاکید داشت :آمادگی نهادهای بخش جهت بازگشایی مدارس برای آغاز سال تحصیلی جدید هماهنگی های لازم صورت گرفته و همه ادارات و نهادهای بخش برای برگزاری باشکوه بهار تعلیم و تربیت آمادگی کامل دارند.

edari abpakhsh 1

شهردارآب پخش: برای همکاری با آموزش و پرورش در آغاز بهار تعلیم و تربیت آمادگی داریم
شهردار آب پخش در نشست شورای اداری بخش از آمادگی شهرداری جهت همکاری و تعامل با آموزش و پرورش بخش برای آغاز سال تحصیلی خبر داد.

اعظم صمصامی با تسلیت ایام سوگواری امام حسین(ع) و گرامیداشت هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی اظهار داشت:همه این مناسبتها برای ما درس هایی دارد بطوریکه، قیام امام حسین(ع) به ما درس آزادگی،هفته دفاع مقدس درس شجاعت و در مقابل بیگانه ایستادن و اعتماد بنفس و خودباوری و آغاز سال تحصیلی نیز درس تلاش و کوشش بیشتر برای اعتلای میهن،تحصیل علم و تهذیب نفس را می دهد.

 شهردار آب پخش از آمادگی مجموعه شهرداری جهت همکاری با آموزش و پرورش بخش برای آغاز سال تحصیلی خبر داد و افزود: دانش آموزان آینده سازان این مملکت هستند و آغاز سال تحصیلی و ماه مهر، سنبل نشاط و سرزندگی نسل جوان و نوجوان کشور است و همه باید دست به دست هم دهیم و آغاز بهار تعلیم و تربیت را باشکوه برگزار کنیم.

صمصامی خاطرنشان کرد: در راستای تعامل با آموزش و پرورش اقداماتی مثل شستشوی مدارس شهر،خط کشی عابر پیاده جلوی مدارس که در روزهای آتی و در ساعات کم ترافیک و ایجاد موانع جلوی مدارس و نصب سطل زباله انجام شده و برخی مقدمات آن فراهم شده و قبل از شروع سال تحصیلی انجام خواهد شد.

edari abpakhsh 1

رئیس دانشگاه آزاد آب پخش: دانشگاه آزاد آب پخش با 15 رشته سال تحصیلی جدید را آغاز می کند.

عبدالحسین رئیسی با اعلام این خبر افزود: در سال تحصیلی جدید 700 دانشجو ثبت نام کرده اند و تلاش ما ارائه بهترین خدمات به این عزیزان است.

رئیسی خاطرنشان کرد: تلاش کرده ایم بهترین اساتید استان و شهرستان و بخش را برای تدریس انتخاب کنیم و از لحاظ امکانات نیز وضعیت مناسبی بر دانشگاه حکمفرماست و انشاالله بهتر خواهد شد.

وی در پایان از مسئولان بخش و شهر آب پخش بخاطر حمایت از دانشگاه قدردانی کرد.

edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1edari abpakhsh 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group