چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی گفت: با پیگیریهای خودم در ابتدای دوره نمایندگی سد دالکی را که هیچ پیشرفتی نداشت شروع کردیم تا نتایج آن در سالهای بعد برای مردم دشتستان ثمربخش باشد.

به گزارش دیارجنوب نشست خبری نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی و رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر بمناسبت روز خبرنگار برگزار شد.
محمدباقر سعادت ضمن عرض تبریک روز خبرنگار گفت: رسالت و نقش خبرنگار در شکل گیری افکار عمومی بر کسی پوشیده نیست.
وی اضافه کرد: انتظار مردم از خبرنگاران که چشم و چراغ مردم و محافل هستند این است که اخبار واطلعات را بصورت دقیق منعکس کنند.
نماینده مردم دشتستان با اشاره به وظایف نمایندگان در مجلس ابرازداشت: وظیفه نماینده در مجلس قانون گذاری است ونباید دنبال دیگر وظایف برود وظیفه شما خبرنگاران آگاهی و متوجه کردن کردم از وظیفه اصلی نماینده است.
وی در تشریح اقدامات و عمرکدهای خود در حوزه بهداشت ودرمان شهرستان گفت: با توجه به وجود یک بیمارستان در شهرستان وزارت بهداشت امکان اینکه مجوز دیگر بیمارستانی را صادر کند نبود ولی با پیگیریهای مستمر مجوز ساخت بیمارستان 17 شهریور با اعتباری بالغ بر 15 میلیارتومان را تاکنون اخذ گردیک تا مشکلات مردم در این خصوص برطرف شود.
رییس مجمع نمایندگان استان بوشهر در خصوص سد دالکی گفت: اولین اقدامم در شروع دوران نمایندگی بحث سد دالکی بود که ابتدا بدست قرارگاه خاتم الاوصیاء بود و در دوران نمایندگان قبل هیچ پیشرفتی نداشت حاضرم این موضوع را در حضور همه مسئولین قبل و اکنون صحبت کنم.
وی تاکیدکرد: با برگزاری ۴ جلسه با چیت چیان در جلسه آخر متقاعد شد که دستور خلع قرارگاه خاتم الاوصیاء را صادر و در نهایت به قرارگاه خاتم سپرده شد و هم اکنون تونل اول تمام شده و در حال ساخت تونل دوم هستند.
وی در ادامه بیان داشت: ساخت پلی کلینیک برازجان – کلنگ آبیاری 2500 نخیلات سعدآباد با اعتباری بالغ بر 46 میلیاردتومان را از دیگر اقدامات خود عنوان کرد.
محمدباقر سعادت پاسخگو با بیان اینکه دستگاه های اجرایی در مقابل خواسته های مردم مکلف به پاسخگویی هستند عنوان کرد: برای رفع مشکلات مردم بخصوص اب با برگزاری جلسات مختلف پیگیری حل ان بودم و از ابروی خودم مای گذاشتم.
وی تاکیدکرد: لحظه ای برای حل مشکلات مردم و شهرستان درنگ نکردم و از صبرو متانت مردم شهرم ممنونم.
وی در خصوص اینکه در حوزه دیگرنماینده ای حضور پیدا نخواهم کرد اذعان داشت: با توجه به همدلی که در بین نمایندگان وجود ندارد جرات نمیکنم در حوزه دیگر نماینده ای حضور پیدا کنم.
نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی در خصوص ادامه کار مدیرعامل پارس جنوبی گفت: وزیر نفت به ایشان ابلاغ کرده که فقط ۴ سال میتواند مدیر باشد و خانم الماسی گزینه هایی را معرفی کرده است.
محمدباقر سعادت در پایان در خصوص نقش خودش در انتخاب مسئولین شهرستان گفت: در انتخاب شهرداران و مسئولین هیچ نقشی نداشته ام و تا روزی که نماینده هستم آنچه در توان دارم برای رفع مشکلات مردم شهرستانم بکار خواهم برد.
در پایان این جلسه با اهداء لوح تقدیر از خبرنگاران تقدیر بعمل آمد.

nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1nashast saadat 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group