سه شنبه 29 آبان 1397 | Tuesday 20 November 2018

جشنواره کشوری کارتون و کاریکاتور«روزی حلال» با معرفی افراد و آثار برتر در بجنورد به کار خود پایان داد.

به گزارش دیارجنوب ابوالقاسم طحانیان کاریکاتورسیت برازجانی به عنوان تنها نماینده استان بوشهر که با دو اثر در نمایشگاه و کتاب این جشنواره شرکت کرده بود در دو بخش کارتون با موضوع روزی حلال وکاریکاتور چهره استاد جواد علیزاده (کاریکاتوریست و صاحب امتیاز مجله طنزوکاریکاتور حضور داشت در بخش کاریکاتور توانست برای استان بوشهر و شهر برازجان از میان ۵۴۰اثر لوح و نشان جشنواره رو به ارمغان بیاورد.
فراخوان این جشنواره با موضوع( روزی حلال و چهره این کاریکاتوریست پیشکسوت ایرانی) برای اولین بار در کشور منتشر شد که آثارتولیدی و منتخب ، با کیفیتی ارائه شده بود.
اعضای هیات داوران نهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور «روزى حلال» را احمد عربانى، بهمن عبدى، محمدرضا دوست‌محمدى، سعید نوروزى و عباس ناصرى تشکیل می‌دهند.
همچنین محبوبه خلیلى و فیض الله بهترى٬ دو تن از نفرات برگزیده پنچ دوره جشنواره «چلگى» در نهمین جشنواره سراسرى کارتون و کاریکاتور «روزى حلال» به عنوان کمک‌داور معرفى شدند.
تعداد کل آثار جشنواره «روزی حلال» 540 اثر از 168 هنرمند در دو بخش کارتون و کاریکاتور است، از این تعداد 148 اثر کارتون و 117 اثر کاریکاتور است که توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و در بخش کارتون «روزی حلال» سه اثر برگزیده و 10 اثر شایسته تقدیر و دربخش کاریکاتور چهره «استاد علیزاده» سه اثر برگزیده و سه اثر شایسته تقدیر قرار گرفت.

rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group