چهارشنبه 29 اسفند 1397 | Wednesday 20 March 2019

جشنواره کشوری کارتون و کاریکاتور«روزی حلال» با معرفی افراد و آثار برتر در بجنورد به کار خود پایان داد.

به گزارش دیارجنوب ابوالقاسم طحانیان کاریکاتورسیت برازجانی به عنوان تنها نماینده استان بوشهر که با دو اثر در نمایشگاه و کتاب این جشنواره شرکت کرده بود در دو بخش کارتون با موضوع روزی حلال وکاریکاتور چهره استاد جواد علیزاده (کاریکاتوریست و صاحب امتیاز مجله طنزوکاریکاتور حضور داشت در بخش کاریکاتور توانست برای استان بوشهر و شهر برازجان از میان ۵۴۰اثر لوح و نشان جشنواره رو به ارمغان بیاورد.
فراخوان این جشنواره با موضوع( روزی حلال و چهره این کاریکاتوریست پیشکسوت ایرانی) برای اولین بار در کشور منتشر شد که آثارتولیدی و منتخب ، با کیفیتی ارائه شده بود.
اعضای هیات داوران نهمین جشنواره کارتون و کاریکاتور «روزى حلال» را احمد عربانى، بهمن عبدى، محمدرضا دوست‌محمدى، سعید نوروزى و عباس ناصرى تشکیل می‌دهند.
همچنین محبوبه خلیلى و فیض الله بهترى٬ دو تن از نفرات برگزیده پنچ دوره جشنواره «چلگى» در نهمین جشنواره سراسرى کارتون و کاریکاتور «روزى حلال» به عنوان کمک‌داور معرفى شدند.
تعداد کل آثار جشنواره «روزی حلال» 540 اثر از 168 هنرمند در دو بخش کارتون و کاریکاتور است، از این تعداد 148 اثر کارتون و 117 اثر کاریکاتور است که توسط هیات داوران مورد ارزیابی قرار گرفت و در بخش کارتون «روزی حلال» سه اثر برگزیده و 10 اثر شایسته تقدیر و دربخش کاریکاتور چهره «استاد علیزاده» سه اثر برگزیده و سه اثر شایسته تقدیر قرار گرفت.

rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1rozi halal 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group