شنبه 5 مهر 1399 | Saturday 26 September 2020

دبیرخانه بزرگداشت ۱۸ اسفند روز بوشهر سه شنبه با برگزاری نشست هماهنگی برنامه‌های این روز فعال شد.

به گزارش دیارجنوب، سرپرست سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری بندر بوشهر در این نشست گفت: با همکاری و تلاش مضاعف همکاران این مجموعه، برنامه‌های بزرگداشت روز بوشهر برای برگزاری در هفته منتهی به ۱۸ اسفند ماه باید تا اواسط بهمن‌ماه تدوین شود و آماده اجرا شود.
احمد بارگاهی افزود: در این زمینه از طرح‌ها و برنامه‌های شهروندان بوشهری برای روز بوشهر استقبال می‌شود و امیدواریم حضور شهروندان در طراحی و اجرای آنها پررنگ‌تر از سال‌های گذشته باشد.
معاون سازمان فرهنگی شهرداری بوشهر گفت: این سازمان فرهنگی همه‌ساله برنامه‌های متنوعی را به مناسبت روز بوشهر در هفته منتهی به ۱۸ اسفندماه با مشارکت هنرمندان و شهروندان برگزار کرده که با اقبال عمومی مردم نیز همراه بوده است.
رضا رضازاده افزود: برای بزرگداشت برنامه‌های روز بوشهر امیدواریم با تلاش‌های مضاعف همکاران بتوانیم برنامه‌های نوینی را در سال جاری برگزار و رضایت حداکثری مردم را جلب کنیم.
۱۸ اسفند سالروز تاسیس مدرسه تاریخی سعادت به نام روز بوشهر نام‌گذاری شده و در هفته منتهی به این روز ویژه برنامه‌های مختلف فرهنگی‌، هنری، ورزشی و اجتماعی برگزار می‌شود.
در این نشست برنامه‌های پیشنهادی این سازمان برای مناسبت‌های ملی، مذهبی و فرهنگی ۶ ماه دوم سال از جمله دهه مبارک فجر نیز مورد بررسی قرار گرفت و برنامه‌هایی بدین منظور تدوین شد./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group