دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

انجمن نوای دشتستانی در ادامه سلسله نشست های ادبی خود با خیراله (خلیل) شهرسبزی ، شاعر، فایزخوان و نقاشِ پیشکسوت دشتستانی ، به همراه اعضای خود به دیدار وی شتافتند.

به گزارش دیارجنوب انجمن نوای دشتستانی در ادامه سلسله نشست های ادبی خود با نواخوانان، بزرگان، ادیبان، شاعران و محلی سرایان هم استانی، در شامگاه روز چهارشنبه ۱۷ بهمن ماه سال ۱۳۹۷، قرعه دیدار را به نام جنابِ آقای خیراله (خلیل) شهرسبزی ، شاعر، فایزخوان و نقاشِ پیشکسوت دشتستانی ، به همراه اعضای خود به دیدار وی شتافتند.

در این محفل گرم و صمیمی که در منزل این دو بیتی سرا برگزار شد و خانواده وی در پذیرایی از همراهان انجمن سنگ تمام گذاشتند، در ابتدای برنامه جنابِ شهرسبزی با معرفی خود و خانواده و گفتن اندکی از زندگینامه خود مجلس را در دست گرفتند و در قسمت بعدی با خواندن شعری زیبا، آداب ادب را در بدو حضور میهمانان بجا آوردند وسپس نوبت به احسان مبارکی برازجانی مدیر انجمن نوای دشتستانی رسید تا امتنان و سپاس خود را از این دوبیتی سرا و خانواده وی و همچنین حضور دوستان همراه ابراز دارد.
در خلال این محفل ادبی که با گپ و گفت های صمیمانه همراه بود، جنابِ آقایان رزمجو، سلیمی و زرین کمر از نواخوانان انجمن با خوانش نوایی مختصر به مجلس صفا بخشیدند و بعد از آن نوبت به جهانشیر محمودی از مجریان توانایِ استان رسید که با کلام گرم و گیرایِ خود و با خوانش اشعار محلی، مهمانان و به ویژه خانواده را محو تماشای خود کرد.

پسرِ جنابِ شهرسبزی از دیگر عزیزان این خانواده به خواندن اشعار و نواختن پیانو پرداختند.

یادآور می شود در پایان این محفل صمیمی، لوح سپاسی از طرف انجمن نوای دشتستانی به این دوبیتی سرای دشتستانی اهدا شد و همگی در کنار هم عکسی به یادگار انداختند.

nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1nava shahrsabzi 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group