چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

سرپرست دفتر امور آسیب‌دیدگان اجتماعی بهزیستی درباره اقدامات اورژانس اجتماعی برای دختربچه گلفروشی که توسط سگ‌های ولگرد دریده شده بود، توضیحاتی داد.

یک دختربچه گلفروش شب گذشته در خیابان‌های شهرری توسط گروهی از سگ‌های ولگرد به شدت مجروح شد و اکنون در بخش مراقبت‌های ویژه بستری است؛ دختر بچه‌ای که قربانی دو معضل است، عدم مدیریت کودکان کار و غفلت از حل مسئله "سگ‌های خیابانی."

پدر ۷۰ ساله، امیر که معتاد بود به آتش زدن پسرش اعتراف کرد.

ظهر بیست و هفتم دی سال ۹۷ پیکر نیمه جان مرد ۴۰ ساله‌ای به نام علی به بیمارستانی در شرق تهران منتقل شد که آثار سوختگی روی بدنش نمایان بود. وی تحت درمان قرار گرفت، اما چهار روز بعد به خاطر عفونت ناشی از سوختگی‌ها روی تخت بیمارستان تسلیم مرگ شد.

شهرام ریزه که به خاطر نرمی استخوان هایش توانسته بود از یکی از دادسرا‌های تهران فرار کند، پس از ۱۰ دقیقه در نزدیکی محل فرار دستگیر شد.

مسوول آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری سردشت گفت: بر اثر سقوط یک دستگاه خودرو سمند به آبشار شلماش ۲ سرنشین آن جان خود را از دست دادند.

مرد جوان به خاطر انتشار عکس در اینستاگرام دوستش را کشت و سرش را از بدنش جدا کرد.

مرد جوانی که نیمه شب همسرش را مقابل چشمان فرزند یک و نیم ساله اش کشته بود اعدام نمی‌شود.

رئیس پلیس آگاهی گیلان با اشاره به نزاع پنج جوان در رشت، گفت: در این حادثه یک جوان ۱۷ ساله با ضربه چاقو کشته شد.

از روزی که فهمیدم در دام یک شیاد حیله گر گرفتار شده ام و همه پس انداز و سرمایه ام را بر باد داده ام، عذاب وجدان رهایم نمی کند چرا که پول های زحمت کشی ام را به مردی دادم که قرار بود گرهی از مشکلات خانوادگی ام باز کند

استان بوشهر