چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری پسر معتادی خبر داد که در شهرستان اسلام آبادغرب پدرش را به قتل رسانده است.

هفته گذشته بود که وزیر بهداشت در راستای اطلاع‌رسانی درباره آخرین وضعیت رصد ورود ویروس کرونا به کشور، از مردم خواست که به جای توجه و دامن‌زدن به شایعات و اخبار غیرواقعی و غیرعلمی، به توصیه‌ها و اخبار رسمی وزارت بهداشت درباره رصد وضعیت همه‌گیری این ویروس در جهان توجه کنند و «ویروس شایعه» را مسری‌تر از «ویروس کرونا » معرفی کرد.

تصمیم به قتل نداشتم در یک لحظه این فکر به ذهنم رسید. یک تکه سیم برداشتم و یک سرش را به برق و سر دیگرش را هم به بدن همسرم که روی تخت خوابیده بود وصل کردم. برق او را گرفت و فوت کرد.

فرنوش که قرار بود 20 روز دیگر جشن عروسی اش باشد روی تخت خانه شان در آتش سوخت و تنها فردی که در منزل حضور داشت و 30 دقیقه قبل او را دیده بود نامزدش بود.

مردی به رغم طلاق همسرش باز دست از سرش برنداشت تا این که دست به جنایتی تلخ زد.

جسد زن ۷۰ساله که با کش سه‌سانتی به در یخچال بسته شده بود در خانه‌اش پیدا شد.

تصاویری از لحظه هدف‌گیری خودروهای حامل تيم‌های رسانه‌ای توسط تروریست‌ها در جنوب غربی شهر حلب، منتشر شده است.


به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، گروه‌های تروریستی با شلیک موشک های تاو سه خودروی حامل خبرنگاران و تصویربرداران شبکه‌های العالم، الکوثر، الاتجاه و سما سوریه را در حالی که به سوی منطقه خان طومان در حرکت بودند، مورد هدف قرار دادند.

تصاویری از لحظه هدف‌گيری خودروی حامل گروه خبری شبکه العالم در حلب توسط تروریست‌ها منتشر شده است که در ادامه آن را مشاهده می‌کنید.

مرد جوان در اقدامی جنون آمیز همسرش را به طرز فجیعی کشت و سرش را از بدنش جدا کرد. این قاتل دیروز در جلسه دادگاه ادعای تازه‌ای را به عنوان انگیزه جنایت خانوادگی مطرح کرد.

به خواستگاری مریم رفته بودم برادرش مخالف بود خواستگاری را به هم زد من به مریم‌ چند بار پیامک زدم با دوستش به محل کارم‌ آمدند دوستش‌‌ با میله به سرم‌ زد و خودش گوشم را برید.

بازی گوشی پسر بچه 2 ساله مرندی با میله آهنی، حادثه ساز شد.

استان بوشهر