يكشنبه 29 دي 1398 | Sunday 19 January 2020

مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی کردستان اعلام کرد در روزهای اخیر هیچ جسد غرق شده‌ای در منابع آبی (سدهای استان) بویژه سد قشلاق سنندج از سوی دستگاه‌های ذیربط (آتش نشانی) گزارش یا کشف نشده است.

ناآرامی‌های بنزینی قصه عجیبی دارد؛ از برنامه‌ریزی قبلی برای سرو مشروب، توزیع بطری بنزین، ماسک و سنگ و چوب گرفته تا غارت اموال مردم از مغازه‌هایشان.

پدر انگلیسی بعد از دیدن صحنه‌ای شوکه‌کننده از فرزندش، دچار حمله قلبی شد.

پسری که خود را مژگان‌معرفی کرد با تصاویری که از زندگی خصوصی دختر ۱۴ ساله مشهدی داشت او را به دردسر انداخت.

سرهنگ "علی سلیمانی"، رئیس پلیس راهور گفت: در تصادف زنجیره ای در محور "مهرآباد-دماوند" 13 خودرو به یکدیگر برخورد کردند.

همراهی ماشین عروس با صاحبان اسلحه ای که منفجر می شود!

مرد میانسال که به‌خاطر سوء‌ظن به همسرش در اقدامی هولناک او را به‌همراه مادرزن خود و مردی غریبه به قتل رسانده بود با رأی قضات دادگاه کیفری به اتهام سه فقره قتل عمد به ۳ بار قصاص محکوم شد.

زن جوان که با همدستی یک مرد و با ترفندی زیرکانه اموال شوهرتاجرش را تصاحب کرده و سپس‌ از وی طلاق گرفته بود به‌خاطر یک اشتباه لو رفت.

بازپرس در جریان تحقیقات به برادرزن شاکی مشکوک شد و نمونه خط او با نمونه‌ای که روی وکالت‌نامه وجود داشت و نوشته شده بود اصل با سند برابر است، مطابقت داده شد. در این مرحله کارشناسان اعلام کردند این دو خط یکسان است. این‌گونه برادرزن شاکی تحت بازجویی قرار گرفت و به جعل اعتراف کرد.

امتداد کینه دو ساله چند جوان افغانی که به خاطر «نگاه چپ» آغاز شده بود در حالی سپیده دم روز سه شنبه گذشته به طناب دار گره خورد که چندین بار نزاع و درگیری آن‌ها در نهایت جنایت مسلحانه خیابانی را در مشهد رقم زد.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group