چهارشنبه 15 مرداد 1399 | Wednesday 5 August 2020

سخنگوی آتش‌نشانی تهران از تصادف شدید و مرگبار یک دستگاه کامیونت با یک دستگاه کامیون در جاده خاوران خبر داد.

زن جوان که در پوشش پرستار به خانه سالمندان می‌رفت و پس از بیهوشی آنها اموالشان را سرقت می‌کرد توسط پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شد.

پلیس نیجریه اعلام کرد که افراد مسلح با حمله به دو روستا در شمال غرب این کشور دستکم ۳۰ را کشتند.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس گفت: مردی در شهرستان فسا به دلیل مصرف مواد مخدر از نوع شیشه، همسر و مادر خود را کشت و متواری شد.

جــوان بیست ویک ساله‌ای که در نزاعی خیابانی پسر هجده ساله‌ای را به قتل رسانده و متواری شده بود، خودش را معرفی کرد.

مردی که سال قبل به اتهام قتل دوستش بازداشت شده بود، پس از ارائه اسناد و مدارک و دفاعیات خود به دادگاه از اتهام قتل تبرئه شد و قضات علت مرگ را خودکشی اعلام کردند.

سه زورگیر که با چراغ گردان در خیابان‌ها پرسه می‌زدند و با معرفی خود به عنوان پلیس، از شهروندان سرقت می‌کردند، دستگیر شدند.

مرد شیشه‌ای که در جنایتی هولناک در باغ کلاته، دست به قتل عام خانوادگی زده بود دیروز با حکم قضایی به سه بار قصاص محکوم شد.

من دانشجویم و عصر‌ها در خیابان روسری می‌ فروشم، حسن به همراه هفت نفر از دوستانش در حالی که چاقو و قمه داشتند به سمتم حمله ور شدند. برای دفاع از خودم چاقویی را که همراه داشتم پرتاب کردم چاقو به گردن حسن خورو و او مرد.

فرد ضارب به نام جاکراپانتا توما، که افسر جزء بوده، با کشتن فرمانده‌اش اسلحه و مهمات را از پادگان دزدید و در حمله ای مسلحانه ۲۱ را کشت.

استان بوشهر