يكشنبه 29 دي 1398 | Sunday 19 January 2020

رئیس جمعیت هلال احمر خاش سیستان و بلوچستان گفت: کوهستان تفتان «بام شرق ایران» جان ۲ کوهنورد هموطن کرمانشاهی و تهرانی را در شرایط برف، سرما و یخبندان شدید گرفت.

مجتبی خالدی سخنگوی اورژانس کشور، از سقوط اتوبوس مسافربری به دره در محور سوادکوه منطقه خطیرکوه خبر داد و گفت: در این حادثه 18 نفر فوت شدند که یک خانم باردار هم جز کشته شده ها بود.

زن جوان که به رفتارهای شوهرش مشکوک شده بود در خانه دوربین کار گذاشت و با فیلم سیاه شوهرش رو به رو شد. این زن فهمید همسرش که مربی ورزش بود چندین پسر نوجوان را به تله انداخته و آن ها را آزار داده است .

کارگر نانوایی که به خاطر پول خرد، مرد معتادی را به قتل رسانده بود پس از ۸سال موفق شد رضایت اولیای دم را به شرط پرداخت دیه ۵۰۰میلیون تومانی به‌دست آورد.

معمای سه قتل طی سه روز در حالی روی میز قاضی ویژه قتل عمد مشهد قرار گرفت که هنوز سرنخی از عامل یا عاملان این پرونده‌های جنایی به دست نیامده است.

رئیس مرکز اورژانس ۱۱۵ سیرجان از فوت ۳ نفر از اعضای یک خانواده چهار نفره در این شهرستان بر اثر گازگرفتگی خبر داد .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان کرمانشاه از دستگیری پدری خبر داد که پسر معتادش را به علت اعتیاد و آزار و اذیت‌ خانواده به قتل رسانده بود.

 دو برادر که بعد از خواستگاری پسرجوانی از خواهرشان یکی از آن ها با کمک پسرعمویش دست به حمله شبانه زده بودند دیروز جرمشان را انکار کردند و مدعی شدند بی گناه هستند.

برخورد خودرو به گروهی از گردشگران در ایتالیا ۶ کشته برجای گذاشت.

بر اثر برخورد یک دستگاه کامیون کشنده با اتوبوس حامل کارگران در شهرک صنعتی کاوه 2 نفر از سرنشینان اتوبوس مجروح شدند.

استان بوشهر

Template Design:Dima Group