پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر گفت: حمایت مراکز صنعتی از حوزه فرهنگ و رسانه بسیار کم‌رنگ است.

به گزارش دیارجنوب، مازیار هوشمند عصر سه‌شنبه در نشست با مدیران روابط عمومی شرکت‌های مستقر در عسلویه اظهار داشت: با توجه به عدم حمایت مراکز صنعتی به حوزه فرهنگ و رسانه، پتروشیمی‌ها باید با یک نگاه ویژه در راستای توسعه فعالیت‌های رسانه‌ای استان ورود کنند.

هوشمند با انتقاد از نبود ارتباط و پاسخگویی برخی از مدیران عامل و رؤسای روابط عمومی‌های این شرکت‌ها با خبرنگاران محلی، تصریح کرد: رسانه‌های محلی زبان گویای مردم و مسئولان هستند و مطالبات آنها از صنعت را پیگیری می‌کنند و فضای موجود حاکی از این است که گویا نمی‌خواهد تعاملی از ناحیه مجموعه مناطق صنعتی با رسانه‌ها شکل بگیرد.

وی با بیان اینکه توقع رسانه‌ها از صنعت بی‌جا نیست گفت: حمایت و کمک شورای راهبردی پتروشیمی‌های مستقر در منطقه عسلویه به حوزه فرهنگ بویژه مطبوعات و رسانه‌های استان بوشهر، بسیار کم رنگ است که تعامل روابط عمومی پتروشیمی‌ها با رسانه‌ها لازم و ضروری است.

مدیرعامل خانه مطبوعات استان بوشهر با بیان اینکه شورای راهبردی و صنعت نفت کارهای بزرگی برای خدمت به مردم و محیط پیرامونی داشته است، اظهار داشت: برخی از این مراکز اعتقادی به ارتباط و تقویت تعامل خود با رسانه‌ها و جامعه محلی ندارند، که این نگاه باید تغییر یابد.

هوشمند گفت: رسالت و مأموریت رسانه این است که زبان گویای مردم و بیانگر واقعیت‌های موجود در جامعه باشد و از طرف دیگر با صنعت که باعث توسعه و پیشرفت منطقه است، تعامل و همکاری کند./مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group