سه شنبه 3 ارديبهشت 1398 | Tuesday 23 April 2019

شهردار برازجان با بیان اینکه حاشیه سازان بدنبال پیشرفت شهر نبوده و نمیتوانند کاری بکنند گفت: این شیطنت مغرضانه ی رسانه ای باعث نامیدیم نشده و اتفاقا انگیزه ام بیشتر شده تا به یاری خدا قدمهایم را در جهت خدمت رسانی به مردم مستحکمتر و محکمتر بردارم.

به گزارش دیارجنوب بمناسبت میلاد حضرت علی(ع) جشن بزرگ پدرانه در جاده سلامت برازجان به همت پایگاه مقاومت بسیج و مسجد امام علی(ع) برازجان و با همکاری هیئت ورزشهای همگانی دشتستان –هیئت ورزش روستایی و بازیهای بومی محلی دشتستان و شهرداری وشورای شهر برازجان برگزار شد.
در این مراسم مجری اصغرشعبانی ضمن تشکر از زحمات فراوان شهردار برازجان از وی دعوت کرد تا لحظاتی با مردم صحبت کند.
شهردار برازجان ضمن تبریک میلاد حضرت علی(ع) و روز مرد و پیشاپیش سال جدید گفت: با وجودی که 16 سال است در شهرداری کار میکنم از 2 سال پیش که بعنوان شهردار انتخاب وشروع به کار کردم اولویتم را به پرداخت مطالبات کارگران و پاکبانان شهرداری گذاشتم.

padaraneh 1

وی اضافه کرد: در ابتدا حقوق کارگران و پاکبانان 3 ماه عقب بود و اضافه کاریشان چند سال بود پرداخت نشده بود که هم اکنون با وجودی که وظیفه ام بوده ولی اضافه کاری و خقوقشان بروز شده و معوقه ای ندارند که میتوانید از خودشان سوال بگیرید.
وی تاکید کرد : خودم از پایین ترین رده شهرداری شروع کرده ام و همیشه حالشان را درک میکنم و دوست صمیمشان بوده و خواهم بود.
وی در خصوص اتفاق ان روز بیان داشت: در روز شهردار کارگران و پاکبانان میخواستند مرا غافلگیر کنند و خودم اصلا از این ماجرا اطلاع نداشتم انها خودشان چون مهمان دعوت کرده بودند پایین نشسته بودند.
وی تصریح کرد: در وسط سالن جلسات شهرداری نمازخانه است و مکان مقدسی است و انروز بجز کارگران و پاکبانان که دستشان را میبوسم مهندسان ما هم نشسته بودند البته باید کارگان و پاکبانان روی صندلی مینشستند ولی چون همکاران غافلگیرم کرده بودند خودشان در پایین نشسته بودند چون میزبان بودند و میخواستند ادبشان را بجا بیاورند.

padaraneh 1

مهندس محمدی در ادامه اذعان داشت: مسئله اصلی این است کسیقطعه از از ان مکان را گرفته که فقط کارگران پیدا باشند و مهندسان رو نشان نداده مطمعنا نیتش خیر نبوده و نمیخواهند پیشرفت و آبادانی شهر را ببینند نمیخواهند شهرداری رو به پیشرفت باشد.
وی گفت: اینکار آنها بنفع مردم و حتی کارگران و پاکبانان هم نبود.
شهردار برازجان با بیان اینکه شاید حق خودم را ببخشم ولی از حق مردم شهرم نمیگذرم اذعان داشت: با کار و تلاش بیشتر به آنها ثابت میکنم که نمیتوانند کاری کنند و مطمعنا مستحکمتر و با صلابت تر روبه جلو قدم خواهیم برداشت.
وی ضمن تشکر از زحمات شورا بخصوص آقای بنافی ابرازداشت: این اتفاق نامیدم که نکرد بلکه انگیزه ام را بیشتر کرد تا قدمهایمان را محکمتر و مستحکمتر برداشته تا شهری که مردم برازجان مستحق ان هستند ساخته شود.
محراب بنافی نائب رییس شورای شهر برازجان گفت: در ابندای شروع بکار شورای پنجم با تحقیقاتمان مهندس محمدی را اصلح تر ترجیخ دادیم و تاکنون خدمات خوبی به مردم و شهر ارائه کرده است.
وی در خصوص خدمات ارائه شده در مدت تصدی گری مهندس محمدی گفت: احداث جاده سلامت و پیست دوچرخ سواری در مدت کوتاهو احداث تالار فرهنگ 800 نفری در آینده ای نزدیک گویای متحول شدن این منطقه در آینده ای نزدیک را خواهد داد.
محراب بنافی با توصیف اینکه انقلاب عظیمی در اسفالت کوچه شده است تصریح کرد: هم اکنون 4 اکبپ در حال اسفالت کردن کوچه ها هستند و اسفالت کوچه ها بروز شده و مثل سالهای قبل نیست که هر کوچه ای باید چند سال در نوبت آسفالت قرار میگرفت.
وی تاکید کرد: از تیرماه امسال کوچه ها بروز شد و روزی فرا خواهد رسید که اگر کوچه ای نیاز به اسفالت داشته باشد در یک هفته نوبت اسفالتش برسد.

padaraneh 1

نائب رییس شورای شهر برازجان بیان داشت: در نیمه اول سال 98 گذر خیابان شریعی را باز خواهیم کرد که خبر خوبی برای مردم شهر برازجان خواهد بود و بار ترافیک کمتر میشود.
در ادامه از زحمات شهردار و مهندس عباسی و محراب بنافی تقدیر بعمل آمد.
گفتنی است در این مراسم برنامه هایی همچون ورزش های رزمی – شعبده بازی – ورزش زورخانه - شاهنامه خوانی توسط فرزاد کرمی و اجری طنز توسط جهانیگر اژدری برگزار شد.

padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1padaraneh 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group