جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

احسان ملایی در یازدهمین جشنواره ملی حرکت اصفهان موفق به کسب رتبه سوم انجمن علمی مهندسی شیمی دانشگاه ولی عصر(عج) رفسنجان در حوزه محتوای دیجیتال شد.

به گزارش دیارجنوب جشنواره ملی حرکت که بزرگترین رویداد علمی دانشجویی کشور محسوب می‌شود هرساله به میزبانی یکی از دانشگاه ها و شهرهای کشور برگزار می‌شود.
در این جشنواره، انجمن های علمی دانشجویی سراسر کشور فعالیت های علمی خود در یکسال تحصیلی در حوزه های مختلف مثل تالیف و ترجمه کتاب،نشریه، اختراع، محتوای دیجیتال، بخش ویژه(محیط زیست)،انجمن برترو... به صورت مستندات و طبق آیین نامه ملی حرکت به دبیرخانه ارسال می کنند. سپس هیئت داوران با توجه به مستندات
برترین ها را انتخاب می‌کنند.
در یازدهمین جشنواره حرکت اصفهان بیش از یکصد دانشگاه و مراکز آموزش عالی و همچنین بیش از 80 دانشجو از 36 کشور دنیا حضور داشتند.آیین افتتاحیه جشنواره 5 آذر و با حضور جناب آقای دکتر غلامی وزیر علوم، جناب آقای دکتر غفاری معاونت فرهنگی وزارت علوم و جناب آقای دکتر طالبی ریاست دانشگاه اصفهان و...برگزار شد.در ادامه این جشنواره بخش نمایشگاهی به مدت دو روز و با ارائه دستاورد های دانشگاه ها در قالب غرفه های جداگانه اجرا شد. همچنین در پایان این جشنواره و در آیین اختتامیه از برگزیدگان تقدیر به عمل آمد.
یازدهمین جشنواره ملی حرکت از تاریخ 4 الی 7 آذر به میزبانی دانشگاه بزرگ اصفهان برگزار گردید.

jashnvareh harakat 1jashnvareh harakat 1jashnvareh harakat 1jashnvareh harakat 1jashnvareh harakat 1jashnvareh harakat 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group