جمعه 16 خرداد 1399 | Friday 5 June 2020

نوید متین گفت: بودجه کمیسیون خدمات شهری،حمل ونقل، محیط زیست در سال 98 بیش از 7 میلیارد تومان است.

به گزارش دیارجنوب نشست رییس کمیسیون خدمات شهری،حمل ونقل، محیط زیست شورای اسلامی شهر برازجان با اصحاب رسانه برگزار شد.
نوید متین ضمن عرض قبولی طاعات و تشکراز زحمات رسانه ها در انعکاس اخبار اظهارداشت: یکی از مسائل و مشکلات موجود در سطح شهر حیوانات بلاصاحب(سگ های ولگرد) است که با چندین جلسه و نشست و همکاری از سمن ها تصمیم بر زنده گیری و عقیم سازی حیوانات سالم و از بین بردن حیوانات مریض گرفته شد.
وی در خصوص جمع اوری ظروف پلاستیکی گفت: از مهرماه ظروف پلاستیکی در مجموعه شهرداری و شورا حذف خواهد شد و کیسه های پلاستیکی با همکاری سمن ها از مردادماه بصورت پایلوت جمع اوری میشود که تا پایان سال نتایج خوبی گرفته خواهد شد.
وی با اشاره به انجام پلاک کوبی درختان و پیگیری فروان در بحث سایت پسماند در خصوص اقدامات در حوزه سازمان اتوبوس رانی بیان داشت: سازمان اتوبوسرانی و واحد تاکسیرانی امسال تجمع میشود و به مدیریت حمل و نقل تبدیل خواهد شد.
وی تصریح کرد: سال قبل از 10راننده برتر واحد تاکسیرانی که توسط همین سازمان مشخص شده بود تقدیر بعمل آمد.

matin rasaneh 1

وی در بحث نوسازی ماشین های این واحد گفت: 7 دستگاه اتوبوس برای بازسازی به استانهای دیگر ارسال شده اند که بزودی با تجهیز و نوشدن به این واحد اضافه خواهند شد.
وی در بحث حوزه زیباسازی سطح شهر اذعان داشت: هوشمند سازی تقاطع ها یکی از مهمترین مبحث کنترل ترافیک بود که در راستای کاهش تصادفات نقش بسزایی داشت و در همین راستا درتقاطع های بازار،مخابرات وپاسداران هوشمند سازی شدند و امسال تقاطع های کارخانه یخ، آمار،شورا و دانش آموز هوشمند سازی میشوند.

matin rasaneh 1


وی از نصب 5دوربین ترافیکی در سطح شهر در سال گذشته خبرداد و افزود: 50 درصد کار این دوربینها انجام شده و امسال به اتمام خواهد رسید.
نوید متین در بحث نصب تصویر شهدا در سطح شهر بیان داشت: 230 تصویر شهدا با هزینه ای بالغ بر 200 میلیون تومان در بلوار و میادین جمهوری اسلامی،شهید بهشتی،عباسپور و خیابان دانشگاه نصب شدند.

matin rasaneh 1


وی در ادامه بیان داشت: آتش نشانی و بالابر در سال قبل تجهیز شدند و برای رانندگان تاکسی کارت شناسایی کامل که در معرض دید مسافران باشد تهیه شده که بزودی تحویل آنها خواهد شد.
رییس کمیسیون خدمات شهری،حمل ونقل، محیط زیست شورای اسلامی شهر برازجان با اشره به اینکه بودجه این کمیسیون بیش از 7 میلیارد تومان است در تشریح دیگر اقدامات این کمیسیون ابرازداشت: 500 میلیون تومان برای خرید تابلو تعیین مسیر راهنمایی رانندگی – یک میلیاردو 700 میلیون تومان در بحث مبلمان شهری در سال قبل هزینه شد که امسال 900 میلیون تومان تصویب رسیده – 70 میلیون تومان برای انعقاد قرار داد با مشاور جهت ساماندهی تابلوهای تبلیغاتی – 450 میلیون تومان برای طراحی و ساخت تندیس و المانهای میادین -500 میلیون تومان برای احیاء شهربازی -150میلیون تومان برای خید کانکس کلبه سلامت در جاده سلامت – تهیه طرح جامع زیباسازی شهر برازجان برای 10 سال آینده با اعتبار 100میلیون تومان-400 میلیو تومان برای جمع آوری نخاله ها -200 میلیون تومان برای تعمیر ونگهداری فضای سبزپارکها- خزید ماشین آلات جمع آوری زباله های عفونی 75 میلیون تومان عنوان کرد.
وی در حمایت از تیم های ورزشی گفت: از همه تیمهای ورزشی حمایت کرده ایم و اگر تیم ستارگان برای ورود به لیگ برتر مشکل دارد تا کنون از آنها تاجایی که توانسته ایم حمایت کرده ایم.

matin rasaneh 1


نوید متین در پایان جلسه ضمن رونمایی از اپلیکیشن صدای مردم عنوان داشت: این اپلیکیشن پل مستقیم ارتباطی مردم با هریک از مسئولین شهرداری وشورای شهر برازجان است که شهروندان برازجانی با نصب آن می توانند مشکلات، درخواست ها و حتی پیشنهادات خودشان را با مسئولین در ارتباط بگذارند.

در حاشیه این جلسه ضمن حضور دو تن از اعضاء شورا شهرآقای محراب بنافی و سیده خدیجه حسینی، رییس شورای شهر برازجان هم حضور پیدا کرد و در خصوص حواشی اخیر انحلال شورا عنوان داشت: تصمیمی که هیات حل اختلاف استان و در راس آن استاندار محترم گرفته کاملا قابل احترام است ولی مهمترین عامل اصلی این موضوع ابهامات بود که با پیگیری این مشکل آن برطرف خواهد شد.

matin rasaneh 1


وی در خصوص بودجه اضافه کرد: سال گذشته 65 میلیاردتومان بودجه را تصویب کردیم که 58 میلیون تومان آن محقق شد و امسال با توجه به کارشناسی و نیازمندیهایی که همکاران انجام دادند 71 میلیاردتومان آن مصوب شده که امیدوارم بتواند راضی کننده مردم شهر باشد.
مهدی نیکنام درخصوص پروژه هایی که در سطح شهر انجام میشود بیان داشت: کارهایی که در سطح شهر انجام میشود درحد زیباسازی،مقطعی و محدود بوده که میطلبد همگی زیربنایی و اصولی کار شوند./

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group