دوشنبه 5 فروردين 1398 | Monday 25 March 2019

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: به منظور حمایت از دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای از راه‌اندازی دانشگاه صنعتی در استان بوشهر ممانعت شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرنگار مهر، سعید زرین‌فر صبح شنبه در دیدار با معاون پژوهش و فنآوری دانشگاه فنی و حرفه‌ای کشور اظهار داشت: استان بوشهر دارای ظرفیت‌های بسیار مهمی است که باید از این ظرفیت‌ها به بهترین شکل استفاده شود.

وی اضافه کرد: مراکز دانشگاه فنی و حرفه‌ای لازمه توسعه کشور هستند و استانداری بوشهر در راستای توجه به دانشگاه فنی و حرفه‌ای در استان بوشهر از ایجاد دانشگاه صنعتی در استان ممانعت کرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر خاطرنشان کرد: دانشگاه فنی و حرفه‌ای به عنوان دانشگاه نسل سوم نقش بسیار مهمی در توسعه و پیشرفت کشور دارد و حمایت از این دانشگاه ضروری است.

وی اضافه کرد: یکی از ظرفیت‌های استان بوشهر صادرات ۹۵ درصد صادرات نفت کشور و تولید بخش عمده گاز کشور است که به عنوان قطب انرژی و اقتصاد کشور شناخته می‌شود.

زرین‌فر خواستار توانمندکردن مراکز دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان بوشهر شد و افزود: به قابلیت‌های رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر و تیم کاری ایشان واقف هستیم و صنعت می‌تواند به مراکز دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان اعتماد کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود دانشکده‌های فنی استان، تا کنون پروژه‌هایی به این مراکز شیفت داده‌ایم و از عهده آن هم به خوبی بر آمدند.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group