پنجشنبه 1 اسفند 1398 | Thursday 20 February 2020

جلسه شورای ساماندهی سالمندی به میزبانی بهزیستی در فرمانداری دشتستان برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب،جلسه شورای سالمندان به میزبانی بهزیستی درفرمانداری دشتستان با حضور سرپرست فرمانداری، رییس و کارشناسان بهزیستی و روسای ادارات با تلاوت آیاتی از قرآن کریم آغاز گردید.
دکتر لقمان زاده سرپرست فرمانداری دشتستان ضمن تشکر از میزبانی بهزیستی دشتستان گفت:جامعه بایست نسبت به بحث سالمندان و پیش بینی نیاز آنان حساس شود وسعی شود در جهت ارائه خدمات رفاهی آنها از جمله بهداشتی، درمانی، فرهنگی و اجتماعی با حفظ احترام و کرامت سالمندان اقدام نماییم.
حمید انصاری رییس بهزیستی دشتستان ضمن تقدیر از دکتر لقمان زاده سرپرست فرمانداری و دیگر مدعووین، شرکت کنندگان را به همکاری و تعامل بیشتر و برگزاری این جلسه بصورت کمیته مشورتی و همچنین راه اندازی بنیاد فرزانگان تاکید داشتند.
الهام حیدرپور کارشناس توانبخشی بهزیستی گفت:هدف از برگزاری این شورا و راه اندازی بنیاد فرزانگان همگام کردن اقدامات ادارات دولتی وغیر دولتی درخصوص سالمندان است.
وی افزود: با توجه به اینکه سالمندی دوره ای از زندگی و تکامل بشر بوده با تجارب بسیاری همراه است لذا بایستی از هم اکنون برای احقاق حقوق و ایجاد شرایط مناسب در محیط شهری و زندگی جهت حضور آنان و فعال کردن سمن ها و انجمن ها تلاش کرد.‌
در پایان مسؤولین و کارشناسان نظرات خود را مطرح و مصوبات جلسه را ارائه گزارش اقدامات انجام شده برای سالمندان در سال ۹۷توسط ادارات ،اختصاص رایگان برنامه سینما به سالمندان هر ماه یکروز،پیگیری نامگذاری و مناسب سازی پارکی بنام سالمندان، ارائه راهکار و پیشنهاد توسط ادارات برای ۹ ماه اینده بیان نمودند./روابط عمومی بهزیستی شهرستان دشتستان

shora salmandan 1shora salmandan 1shora salmandan 1shora salmandan 1shora salmandan 1shora salmandan 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group