جمعه 28 دي 1397 | Friday 18 January 2019

جشن دانش آموختگی دانشجویان مرکز الزهرا(س) با حضور دانش آموختگان و خانواده‌هایشان در سالن همایش پردیس بنت الهدی بوشهر برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب، اکبر منصوری نسب رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر عصر دوشنبه در این آئین اظهار داشت: از امروز جمعی از دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر مرکز الزهرا(س) دانش آموخته و وارد عرصه کسب و کار و تلاش و صنعت می شوند.

وی خاطرنشان کرد: قابلیت دانشگاه فنی و حرفه ای در توسعه کشور میزان ایجاد کسب و کار مشخص است لذا برگزاری این مراسم در دو حالت برای ما غرورآفرین است.

منصوری نسب افزود: امروز به خود می بالیم و افتخار می کنیم که حاصل تلاش همکارانم در دانشگاه و همچنین همت بلند و مجدانه تک تک دانشجویان به ثمر نشسته است و منجر به تربیت تکنسین ماهر و مجرب و پنجه های کارآمد شده است و این نیاز ضروری کشور محسوب می‌شود.

وی ادامه داد: برای ما افتخار است که کشور امروز به واسطه مهارت و دانش آموختگی تک تک شما دانشجویان وارد عرصه و فضای کسب و کار می شود که توسعه و اشتغال پایدار بدنبال دارد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای استان بوشهر با بیان اینکه نیاز امروز کشور وجود دانشگاه فنی و حرفه ای است، خاطرنشان کرد: در آینده افرادی مانند شما وارد عرصه کسب و کار جامعه می‌شوید و امیدواریم بتوانید زمینه‌های کارآفرینی کشور را فراهم کنید.

منصوری نسب خطاب به دانشجویان بیان کرد: امیدوارم وقتی وارد جامعه می شوید علاوه بر مهارت فنی مهارت های اجتماعی و فرهنگی را وارد جامعه کنید. جامعه ما سخت به این مهارت ها نیاز دارد.

وی ادامه داد: شما در آینده مدیران این کشور خواهید بود لذا خواهشی دارم که علاوه بر مهارت فنی مهارت چگونه و بهتر زیستن را در جامعه و کشور ترویج دهید. شما می توانید مروجان واقعی فرهنگ، عدالت، مهارت و توانمند سازی باشید. کشور نیاز به دانشجویانی مانند دانشجویان دانشگاه فنی و حرفه ای دارد./مهر

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group