جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر با اشاره به تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره مطبوعات گفت: جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاههای خبری استان بوشهر ۱۷ بهمن امسال برگزار می‌شود.

به گزارش دیارجنوب به نقل از خبرگزاری تسنیم از کنگان، مازیار هوشمند در نشست با خبرنگاران در کنگان با اشاره به برگزاری نخستین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان بوشهر اظهار داشت: مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 15 دی ماه امسال تمدید شد.

وی با اینکه تاکنون بیش از 100 اثر به دبیرخانه این جشنواره ارسال شده است، افزود: با توجه به استقبال و تقاضای تعداد کثیری از همکاران و علاقمندان به شرکت در جشنواره مطبوعات، خبرگزاری‌ها و پایگاه‌های خبری استان بوشهر و رقابت مؤثر و حضور هرچه بیشتر اصحاب رسانه استان در این رویداد بزرگ فرهنگی، مهلت ارسال آثار به این جشنواره تا 15 دی ماه امسال تمدید شد.

رئیس هیئت مدیره خانه مطبوعات و رسانه های استان بوشهر افزود: شرکت‌کنندگان تا 15 دی ماه می‌توانند آثار خود را در سایت جشنواره به آدرس www.boushehr.pressfestival.ir بارگزاری کنند.

وی با بیان اینمه این جشنواره در سه بخش حرفهای، موضوعی و ویژه برگزار می‌شود تصریح کرد:بخش حرفهای جشنواره شامل سرمقاله، مقاله و یادداشت، مصاحبه، گزارش خبری، تحلیلی، تحقیقی، خبر، تیتر، عکس خبری و گزارش تصویری، طنز و کاریکاتور، گرافیک، طراحی و صفحه آرایی است.

مازیار هوشمند با اشاره به این که آثار بخش موضوعی در سه حوزه اقتصاد مقاومتی، محیط زیست و بحران آب و حقوق شهروندی بررسی و داوری نی‌شود خاطر نشان کرد: بخش ویژه این جشنواره با توجه به اهمیت منطقه عسلویه به موضوع «عسلویه، پایتخت انرژی ایران» اختصاص داده شده است.

مدیر خانه مطبوعات و رسانههای استان بوشهر با اشاره به برگزاری اختتامیه این جشنواره در دهه فجر انقلاب اسلامی، گفت: اختتامیه جشنواره مطبوعات استان با حضور مقامات فرهنگی کشور، مسئولان استانی، صاحبان رسانه، مدیران مسئول، خبرنگاران و سایر فعالان رسانهای استان در روز 17 بهمن ماه و هم زمان با جشن 40 سالگی پیروزی انقلاب اسلامی برگزار می‌شود.

هوشمند تصریح کرد: آثار ارسالی به جشنواره باید از اول مهرماه سال 1394 تا 31 شهریور امسال در رسانههای دارای مجوز فعالیت از هیئت نظارت بر مطبوعات شامل نشریات مکتوب، خبرگزاریها، پایگاههای خبری و رسانههای الکترونیک غیر برخط که مبدأ فعالیت آنان در استان بوشهر است منتشر و چاپ شده باشد.

وی افزود: آثار چاپ شده در رسانههای لغو مجوز شده، فاقد مجوز و همچنین بولتنهای داخلی ادارات، امکان شرکت در جشنواره را ندارند.

مدیر خانه مطبوعات و رسانههای استان بوشهر عنوان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند علاوه بر شرکت در بخش حرفه ای جشنواره، حداکثر در دو بخش دیگر، و در هر رشته حداکثر با سه اثر در جشنواره شرکت کنند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group