پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

بمناسبت هفته مبارزه با مواد مخدر جشنواره بومی محلی در روستای بنداروز برگزار شد.

به گزارش دیارجنوب جشنواره بومی محلی در روستای بنداروزبه همت تیم اجتماع محور و دهیاری و شورای اسلامی روستای بنداروز برگزار شد.

در این مراسم رییس بهزیستی دشتستان و رییس پلیس فتا شهرستان دشتستان دهیار و اعضاء شورای اسلامی روستای بنداروز و مردم روستا حضور داشتند.

رییس بهزیستی شهرستان دشتستان با بیان نقش تیمهای اجتماعی محور در جلوگیری از آسیبهای اجتماعی اظهارداشت: تیم اجتماع محور روستای بنداروز با مسئولیت خانم آخوندی نقش خوبی در جلوگیری از آسیب های اجتماعی و مود مخدر و آگاهی مردم از مضرات ان انجام داده است.
وی اضافه کرد: باید اموزشهایی که توسط تیمهای اجتماع محور ارائه میشود را جدی گرفت خانواده ها شاید متوجه این اسیب ها نباشند ولی چون این آسیها هر روز در چهره ها و ابزارهای جدیدی به جامعه ما وارد میشود وظیفه داریم به مردم آگاهی و اطلاع رسانی کنیم.

انصاری در خصوص توزیع مواد مخدر در جامعه به شکلهای مختلف توضیحاتی را به مردم روستای بنداروز ارائه داد و گفت: امروز مواد مخدر درقالبهای مختلفی در بین مردم توزیع میشود که مردم اگر به آموزشها و برنامه های تیم های اجتماع محور توجهی نکنند به مشکل جدی روبرو خواهند شد.

سرهنگ مزارعی رییس پلیس فتا شهرستان دشتستان در مورد فضای مجازی توضیحات کاملی را مطرح کرد و گفت: فضای مجازی فضایی است که همه اعمال ما مثل در حوزه های مختلف را در برگرفته است.

وی موارد فروش مواد مخدر در فضای مجازی را تشریح کرد و بیان داشت: جرایم مواد مخدر بدین گونه است که از طربق پیج اینستاگرام اقدام به فروش ان میکنند و خانواده ها باید به وضعیت جوانان توجه ویژه ای داشته باشند تا در دام این متخلفان نیفتند.
وی در ادامه تاکیداشت: مواد مخدر در فضای مجازی گسترش روز افزونی پیدا کرده و روش آنها از ابتدا روی فرهنگ سازی است بدین گونه که زشتی و پلیدی این کار را از بین میبرند و سپس اقدام به تبلیع ان می کنند.

وی تصریح کرد: در ادامه مسیرشان اقدام به فروش و سپس خدمات پس از فروش ان از قبیل نداشتن اثری از مواد در آزمایشات اقدام به توزیع مواد بین مردم میکنند که خانواده ها باید با جوانانشان دوست باشند وگرنه فردی دوستشان میشود که آینده آنها را به خطر می اندازد.
سرهنگ مزارعی در مورد پیامک های تبلیغاتی و درخواست آنها در مورد رمزهای شماره کارت حساب مردم گفت: در مراودات بانکی تنها جیزی که برای انتقال پول لازم است شماره حساب بوده و بجز این هر چیزی لازمشان شود کلاهبرداری است.
رییس پلیس فتای دشتستان در پایان صحبتهایش در مورد جعل هویت افراد در فضای مجازی و رسیدن به اهداف شومشان صحبتهایی به مردم روستای بنداروز ارائه داد.

bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1bomi bondaroz 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group