يكشنبه 3 تير 1397 | Sunday 24 June 2018

دیارجنوب: شهردار برازجان گفت:  جاده سلامت می تواند به توسعه ی فرهنگ ورزش همگانی کمک کند و زمینه ساز حضور بیشتر مردم در این عرصه باشد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی شهرداری برازجان، در دهه ی فجر امسال، بیش از بیست پروژه اجرایی شهرداری به مرحله ی بهره برداری رسیده است.
یکی از این پروژه ها، جاده سلامت نام دارد که در جنوب شرق شهر برازجان واقع شده است.
جاده سلامت در 21 بهمن ماه با حضور عبدالکریم گراوند استاندار بوشهر به بهره برداری رسید.
شهردار برازجان در خصوص این طرح گفت: مدیریت شهری، تلاش می کند با اجرای طرحها و برنامه های مدون و علمی، در راستای نهادینه کردن فرهنگ ورزش در جامعه گام های موثری بردارد.
محمدحسن محمدی افزود: شهرداری برازجان تلاش دارد اجرای طرحهای عمومی این حوزه بیشتر در مناطق کم برخوردار و مناطق حاشیه ای شهر صورت پذیرد چرا که توسعه ی متوازن مناطق مختلف شهر برازجان نیازمند نگاهی ویژه به توسعه ی محله هایی است که پیش از این کمتر مورد توجه قرار گرفته اند.
شهردار برازجان این پروژه را بزرگترین ومجهزترین جاده سلامت استان بوشهر در منطقه ی جنوب شرق برازجان و در حاشیه ی رودخانه ی فصلی موسوم به "آردو" دانست وادامه داداین طرح می تواند به توسعه ی فرهنگ ورزش همگانی کمک کند و زمینه ساز حضور بیشتر مردم در این عرصه باشد.
مهندس محمدی با تقدیر از زحمات شبانه روزی کارکنان حوزه های عمرانی، اجرایی وخدمات شهری شهرداری برازجان در خصوص عملیات تاسیساتی انجام شده در این طرح می گوید:

به همت همکاران تلاشگر حوزه معاونت عمرانی و نیز حوزه معاونت اجرایی وخدمات شهری عملیات نصب 2هزار متر لوله آبیاری تحت فشار، نصب 4هزارمتر انواع کابل ، نصب یکصد عدد پایه روشنایی و 200 لامپ ال ای دی و همچنین طراحی و نصب 2 تابلو برق در این پروژه به انجام رسیده است.
همچنین 1200مترمکعب خاکریزی جهت احداث فضای سبز، کاشت 250گل کاغذی ، 300نهال ابریشم و 70 نهال پالم از جمله اقدامات سازمان سیما، منظر و فضای سبز در این پروژه بوده که جا دارد از همکاران عزیزمان در این حوزه نیز تشکر کنم.

شهردار برازجان در تشریح مشخصات اجرایی این طرح، با بیان اینکه مساحت این جاده بالغ بر 9600 مترمربع میباشد و شامل جدول گذاری، خاکبرداری، خاکریزی، کفسازی به متراژ9600 مترمربع، اجرای رواق چوبی و 4عدد اِلِمان چادری جمعا به مساحت 100 مترمربع می باشد، افزود:
نصب 24 عدد وسایل ورزشی ، 30 عدد صندلی سنگی، 30 عدد سطل زباله چوبی، نصب پرچم و رنگ آمیزی بلوار وسط از جمله اقدامات انجام شده در بخش زیباسازی بوده است.
مهندس محمدی اظهار داشت: در ادامه فضای سبز جاده سلامت، عملیات واکاری و همچنین کاشت 140 گل کاغذی و تعدادی نهال شمشاد نیز در میدان بسیج انجام گردیده که امیدواریم مورد توجه و رضایت شهروندان عزیز برازجانی قرار بگیرد.
مهندس محمدحسن محمدی شهردار برازجان در پایان اظهار داشت:سبک جدید زندگی، وجود انواع آلایندگیها در محیط زندگی و ماشینی شدن زندگی مردم سبب شده سلامت شهروندان در معرض آسیبها و خطرات مختلفی قرار بگیرد. بدون شک روی آوردن به ورزش میتواند نقش موثری در تامین سلامت جسمی و روحی جامعه و افزایش نشاط اجتماعی ایفا نماید.
لذا شهرداری برازجان دوشادوش شهروندان و دیگر نهادهای خدمتگزار، تلاش خواهد کرد در جهت توسعه ی فرهنگ ورزش، تقویت نشاط اجتماعی و ترویج سبک زندگی سالم گام بردارد. احداث جاده ی سلامت نیز بخشی از این تلاشهاست که امیدواریم مورد توجه، استفاده و رضایت شهروندان عزیز قرار بگیرد. از این فرصت بهره میبرم و از همه ی شما شهروندان عزیز و مسئولیت پذیر برازجانی که در حفظ و نگهداری اموال عمومی و تاسیسات شهری یاریگر خدمتگزاران خود در شهرداری برازجان هستید تشکر میکنم و امیدوارم پس از این نیز همچون گذشته با پیشنهادها، انتقادها و نظرات سازنده ی خود، یاریگر خادمان خود در شهرداری برازجان برای ساختن شهری آباد و زیبا باشید.

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group