پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر گفت: در طرح بخشودگی جرایم بیمه ای سازمان تامین اجتماعی، دو هزار درخواست بخشودگی با مبلغ 240 میلیارد ریال ثبت شد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی اداره کل تامین اجتماعی استان بوشهر؛ یونس خسروانی اظهار داشت: در راستای رضایت مردم و مخاطبان سازمان تامین اجتماعی و حمایت از تولید ملی و کالای ایرانی، اجرای قانون بخشودگی جرایم بیمه‌ای کارفرمایان بخش های تولیدی، خدماتی و صنعتی در دستور کار این سازمان قرار گرفت.
وی ادامه داد: به همین منظور و پس از اطلاع رسانی گسترده این موضوع به کارفرمایان محترم، تا تاریخ دهم تیرماه جاری، مهلت داده شد تا با نامنویسی در این طرح از مزایای آن بهره‌مند شوند.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر با بیان اینکه این طرح فرصت بسیار خوبی برای کارفرمایان مختلف اعم از دولتی و خصوصی بود تا جرایم بیمه ای ایشان به صورت ١٠٠ درصدی بخشیده شود و به کمک آن بتوانیم شاهد رونق و پویایی بیشتر این بخش‌ها باشیم، تصریح کرد: جهاد کشاورزی استان و برخی از شهرداری‌ها از جمله بدهکارترین دستگاه ها و سازمان های استان به تامین اجتماعی هستند.
خسروانی ادامه داد: طی روزهای نهم و دهم تیرماه که آخرین فرصت کارفرمایان برای نام‌نویسی در طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای بود، همکاران ما تا ساعت ٢٤ در شعب تامین اجتماعی استان حضور داشته و از تمامی متقاضیان نام‌نویسی کردند.
وی تاکید کرد: استقبال کافرمایان استان از طرح بخشودگی جرایم بیمه‌ای سازمان تامین اجتماعی بسیار خوب بود و دو هزار درخواست بخشودگی از سوی کارفرمایان و توسط شعب این اداره کل ثبت شد که مبلغ بدهی‌های آنان که شامل طرح بخشودگی می‌شود بالغ بر 240 میلیارد ریال است.
مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر تصریح کرد: شعب تامین اجتماعی استان، با تشکیل کمیته‌هایی در حال بررسی درخواست‌های ثبت شده کارفرمایان هستند تا شرایط ایشان برای بهره مندی از طرح را مورد بررسی و اعمال قانون قرار دهند.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group