دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

مسابقات تیراندازی جنوب کشور در رشته های تفنگ و تپانچه بادی روز شنبه در بوشهر پایان یافت و برترین های آن معرفی شدند.

به گزارش دیارجنوب به نقل از ایرنا، در این مسابقات در بخش تفنگ بادی مردان رده سنی بزرگسالان سید پوریا پورشهید از فارس اول شد و محراب جعفری و جلال حسن پور هر دو از بوشهر به ترتیب مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند.
همچنین در بخش تفنگ بادی مردان در رده سنی نوجوانان جوانان محمدامین رهسپار و سپهر بنه گزی از بوشهر اول و دوم شدند و علی طالبان بدر از فارس نیز به مقام سوم رسید.
در بخش تپانچه بادی مردان در رده سنی بزرگسالان نیز سعید اسماعیلی، ابراهیم ریشهری و سید احمد بلادی از بوشهر به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند.
در بخش تپانچه بادی مردان رده سنی نوجوانان جوانان محمدعدلی و علی ابراهیمی از فارس در جایگاه اول و دوم ایستادند و محمدرضا احمدی از بوشهر به رتبه سوم دست یافت.
در بخش تفنگ بادی بانوان رده سنی بزرگسالان شیدا دریسی و کیمیا ابراهیمی از فارس رتبه های اول و دوم را کسب کردند و پریسا زبرجدی از بوشهر در جایگاه سوم ایستاد.

tirandazan boshehri


دربخش تفنگ بانوان رده سنی نوجوانان وجوانان نیز نیلوفر حمیدی از بوشهر و مریم قاسمی زاده از هرمزگان اول و دوم و پریا زارعی و نیلوفر محسنی ازبوشهر بصورت مشترک سوم شدند.
دربخش تپانچه بادی بانوان رده سنی بزرگسالان مریم عوض پور از کهگیلویه وبویر احمد، سارا پارسایی از فارس و نفیسه کمالی از بوشهر به ترتیب رتبه های اول تا سوم را به خود اختصاص دادند.
در آیین اختتامیه این مسابقات با اهدای مدال از نفرات برتر تجلیل شد.
مسابقات تیراندازی استان های جنوب کشور با حضور ورزشکاران هفت استان بوشهر، فارس، هرمزگان، یزد، خوزستان، کهگلویه وبویر احمد، چهارمحال و بختیاری در دو رده سنی نوجوانان جوانان و بزرگسالان با حضور 120 ورزشکار زن و مرد به مدت 2 روز در سالن پایگاه دریایی ارتش جمهوری اسلامی در بوشهر برگذار شد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group