پنجشنبه 1 فروردين 1398 | Thursday 21 March 2019

در سومین روز از هفته دولت در آئینی با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار بوشهر از کارمندان و مدیران نمونه دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی تقدیر شدند.

به گزارش دیارجنوب، عبدالله نادری فرماندار دشتی یکشنبه شب در مراسم جشن کارمند و غدیر ضمن تبریک هفته دولت و دهه امامت اظهار داشت: روز کارمند را به همه کارمندان دستگاه‌های اجرایی شهرستان دشتی تبریک عرض می کنم و از تلاش های آنها در راستای توسعه و پیشرفت شهرستان تقدیر می شود.

وی افزود: غدیر واقعه مهم و نقطه عطفی در تاریخ اسلام است که می طلبد جشن های غدیر به نحو مطلوب و شایسته در سطح شهرستان برگزار و تلاش شود پیام غدیر به نسل امروز و آینده رسانده شود.

نادری بیان کرد: در هفته دولت بیش از ۱۵۰ برنامه فرهنگی و اجتماعی در سطح شهرستان اجرا می شود که برپایی میز خدمت و دیدارهای چهره به چهره و بدون واسطه با مردم از مهمترین آنها است.

dashti nemone 1

وی با اشاره به توطئه‌های صورت گرفته علیه نظام و دولت یادآور شد: امروز دولت در شرایط خاصی قرار دارد که ضرورت دارد بیش از گذشته کار و تلاش صورت بگیرد.

نادری ادامه داد: دشمنان نقشه های متعددی طراحی کردند و متاسفانه برخی نیز در داخل حرف های می زنند و تلاش دارند بین مردم و دولت فاصله ایجاد کنند.

وی گفت: مدیران دستگاه‌های اجرایی باید پاسخ شبهات را در فضاهای مجازی بدهند و هیچ سوالی را در ذهن مردم بی پاسخ نگذارند.

نادری تصریح کرد: با توجه به هجمه های صورت گرفته علیه دولت و رئیس جمهور مدیران و کارکنان دستگاههای اجرایی در راستای سیاست ها دولت گام بردارند و ضرورت دارد ازبرنامه های دولت حمایت کنند.

dashti nemone 1

وی بر ضرورت تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و ادامه داد: برخی از کارمندان دستگاههای اجرایی برخورد خوبی با مردم ندارند که این موضوع برای ما قابل قبول نیست.

نادری اضافه کرد: باید تلاش شود در کشور مدیریت هزینه به مدیریت درآمد تبدیل شود و امروز مدیری موفق است که در پرورش نیروی انسانی کارآمد تلاش کند.

در پایان از مدیران و کارمندان نمونه دستگاههای اجرایی شهرستان با اهدا هدایا و لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد./مهر

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group