پنجشنبه 19 تير 1399 | Thursday 9 July 2020

رئیس تعمیرات پالایشگاه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی گفت: تعمیرات اساسی این پالایشگاه با برنامه‌ریزی491 مورد درخواست تعمیراتی با موفقیت و دستیابی به اهداف از پیش تعیین شده پایان یافت.

به گزارش دیارجنوب، اکبر غلامی روز سه شنبه در این ارتباط افزود: عملیات تعمیرات اساسی در سال جاری با انجام 101 مورد OPP ودر مجموع 592 مورد تعمیراتی، پس از 11روز تلاش شبانه‌روزی در مجموع با 24هزارو 95 نفر ساعت عملیاتی و یکهزار نفر ساعت در واحدهای ایمنی و آتش نشانی ,دو هزارو 200 مجوز کار, 260 کار گرم با شعله باز , یکهزارو923 مجوز کار گرم و200 مورد کار در فضای بسته با همت و تلاش شبانه روزی کلیه همکاران پالایشگاه اول و بدون هیچ گونه حادثه انجام شد.
وی اضافه کرد: تعمیرات اساسی امسال با همت و تلاش کارکنان و متخصصان با هدف به صفر رسانیدن حادثه و انتشار گازهای اسیدی در زمان راه اندازی و تکمیل با کیفیت و اثر بخش موارد و دستورکارهای تعمیراتی برنامه ریزی شده بود که در یک روز زودتر از برنامه زمانبندی شده، با موفقیت به پایان رسید.
رئیس تعمیرات پالایشگاه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی افزود:40 تجهیز که از قبل جهت بازرسی آنها برنامه ریزی شده بود مورد بازبینی و بررسی و در نهایت تعمیرپیشگیرانه قرار گرفت .
غلامی یادآورشد :متخصصین این پالایشگاه با وجود همه پیچیدگی های موجود ,تعمیرات پیشگیرانه سه ساله کمپرسورهای تبرید و صادرات ,تست کابل ها و کلیدهای فشار قوی و همچنین بروزرسانی و تعمیر کارت های سیستم کنترل را با موفقیت به سرانجام مطلوب رسانده و در مدار تولید قرار دادند .
وی ادامه داد: از جمله اهداف مهم این پالایشگاه جلوگیری از آلودگی محیط زیست بوده که در همین راستا با برنامه ریزی دقیق و مدون تعمیرات اساسی واحدهای بازیافت گوگرد بطور کامل و با کیفیت بالا برای اولین بار در مجتمع گاز پارس جنوبی قبل از اتمام و راه اندازی واحدهای شیرین سازی باتمام رسید و با محقق شدن این مهم از انتشار گازهای اسیدی جلوگیری بعمل آمد.
رئیس تعمیرات پالایشگاه اول شرکت مجتمع گاز پارس جنوبی از تلاش کارکنان واحدهای تعمیرات ، بهره برداری، ایمنی و آتش نشانی ، مهندسی،بازرسی فنی، مجموع واحدهای پشتیبانی و حراست در تحقق این مهم قدردانی کرد./ایرنا

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group