جمعه 3 اسفند 1397 | Friday 22 February 2019

معاون امورعمرانی استاندار بوشهر گفت: در هنگام بارندگی و شرایط اضطراری تعطیلی مدارس در شهرستان‌های مختلف این استان برعهده فرمانداران است.

به گزارش ایرنا، مهرداد ستوده شنبه شب در جلسه شورای هماهنگی مدیریت بحران استان بوشهر افزود: در زمان وقوع هر حادثه‌ای ضمن اطلاع رسانی بموقع و تسریع در ارائه خدمات امدادرسانی باید هماهنگی‌های لازم بین دستگاه‌ها مورد توجه قرار گیرد.
وی اضافه کرد: با توجه به فعال شدن سامانه بارشی در استان بوشهر بر آمادگی همه اعضای ستاد مدیریت بحران برای رسیدگی به مشکلات مردم و توزیع امکانات و تجهیزات امدادی و درمانی در شهرستان های استان تاکید کرد.
ستوده افزود: در شرایط بحرانی و اضطراری تمامی مرخصی‌ها و ماموریت‌های غیر ضروری اعضای ستاد مدیریت بحران استان بوشهر لغو می‌ شود.
وی افزود: توزیع مناسب تجهیزات راهداری، امدادی، هلال احمر، بهداشت و درمان و راه و شهرسازی باید در زمان بحرانی و شرایط اضطراری مورد توجه قرار بگیرد.
معاون عمرانی استانداری بوشهر با تاکید بر حضور پلیس راهور در شرایط اضطراری در سطح شهر گفت: پلیس راهور در شرایط اضطراری در سطح شهر و معابر بویژه درهنگام آبگرفتگی باید حضور فعال داشته باشد.
ستوده افزود: در این شرایط باید از تردد شناورها در حوزه بنادر، گمرک و شیلات به دریا جلوگیری کرد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group