شنبه 27 مرداد 1397 | Saturday 18 August 2018

مجموع اعتبارات عمرانی ما برای حوزه‌ی ورزش و جوانان، با افزایش یک و نیم میلیاردی نسبت به سال گذشته، مبلغ ۸ و نیم میلیارد تومان می باشد.

به گزارش دیارجنوب همت نظاماتی، سرپرست ورزش و جوانان تنگستان خبر داد: برای سال ۹۷، مجموع اعتبارات عمرانی ما برای حوزه‌ی ورزش و جوانان، با افزایش یک و نیم میلیاردی نسبت به سال گذشته، مبلغ ۸ و نیم میلیارد تومان می باشد.

سرپرست اداره ورزش و جوانان تنگستان، در نشست خبری خود که بمناسبت روز خبرنگار برگزار شد، اظهار داشت: بهترین راه برای احیای فوتبال اهرم، تقویت فوتبال پایه از طریق راه اندازی مدارس فوتبال می باشد؛ که ما پس از جلسه با پیشکسوتان فوتبال اهرم، این راه کار را برایشان پیشنهاد دادیم که متاسفانه تا به الان فقط باشگاه های امید و خیبر برای تاسیس مدرسه فوتبال اقدام کرده اند در حالی که گفته ایم امکانات از قبیل توپ و زمین تمرین مجانی در اختیار شما قرار میدهیم و همینطور وعده دادیم که تمام مسابقات فوتبال در رده های پایه (نونهالان ، نوجوانان و جوانان ) را در شهرستان بدون اخذ هزینه از باشگاهها برگزار خواهیم کرد.

همت نظاماتی در خصوص پروژه ی استخر که یکی از مطالبات چندین ساله و جدی جوانان و ورزشکاران است، گفت: با پیگیریهای نماینده محترم شهرستان، اعتباری معادل ۴ میلیارد از اعتبارات نفت ابلاغ شده است، که در صورت تخصیص این اعتبار، این پروژه را تا یک سال دیگر به اتمام می رسانیم.

نظاماتی با یادآوری این نکته که همه ساله در گرمترین ایام سال که ماه های تیر و مرداد می باشد، چمن استادیوم ورزشی اهرم خشک می شود، بیان داشت: همواره نگهداری چمن اهرم برای ما یک دغدغه بزرگ است و با توجه به مشکل کمبود آب و گرمای هوا در این ایام، خشک شدن آن اجتناب ناپذیر است. اما با این وجود توانستیم با پیگیری و تلاش مستمر چمن استادیوم اهرم را احیا کنیم و در حال حاضر وضعیت این چمن به حالت قبل برگشته است.

وی در خصوص وضعیت سالنهای ورزشی خاطر نشان کرد: برای تجهیز سالنها هزینه هایی انجام دادیم و در حال حاضر سیستم های سرمایشی و روشنایی سالنها مشکلی ندارند؛ اما همچنان با کمبودهایی مواجه هستیم که در آینده امیدواریم کمبودها را مرتفع کنیم. برای تعویض کفپوش سالن ورزشی بنه گز، ۲۰۰ میلیون اعتبار در نظر گرفته شده و همچنین برای تعویض کف پوش و سقف سالن ورزشی فریدنیای اهرم، ۵۰۰ میلیون اعتبار مصوب کرده ایم که در صورت پیدا کردن تخصیص و نقدینگی آن ، انجام خواهد شد.

سرپرست ورزش و جوانان تنگستان تصریح کردند اجرای پروژه نور استادیوم ورزشی اهرم را از موارد پیشنهادی این اداره بود که با توجه به عدم تصویب اعتبار برای این پروژه در کمیته ی برنامه ریزی شهرستان، ابراز امیدواری کرد که در سال آینده این مهم اتفاق بیفتد.

ایشان در ادامه بیان نمود در سال ۹۷ هشتاد میلیون تومان به هییت های ورزشی تنگستان از سوی ورزش و جوانان کمک شده است و همچنین یکی از مهتمرین پروژه های ورزشی شهرستان در سال 97 پروژه چمن مصنوعی ۹نفره شهر اهرم میباشد که با اعتبار اولیه ۳۳۰میلیون تومان در کمیته برنامه ریزی شهرستان اعتبار آن تصویب شده وانشااله با تخصیص و نقدینگی کار اجرا آن انجام خواهد شد.

وی در انتهای این نشست به موضوع بدهی اداره ورزش و جوانان به اداره برق اشاره کرد و گفت؛ با پرداخت مبلغی در حدود ۲۰۰ میلیون تومان به حساب اداره برق، کل بدهی مان که میراث چندین سال بوده را تا پایان سال 96به صفر رساندیم ./صدای استان

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group