شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

محراب بنافی عضور شورای شهر برازجان در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) این شهر نتایج جلسه اعضاء شورای شهر با معاون وزیرنیرو در تهران را تشریح کرد.

به گزارش دیارجنوب محراب بنافی عضو شورای شهر برازجان در جمع نمازگزاران مسجد امام علی(ع) این شهر گفت: مردم امسال مشکلات زیادی بدلیل کمبود آب و برق متحمل شده اند و مسولین باید هر چه سریعتر نسبت به رفع مشکلات موجود تلاش نمایند.

وی در تشریح نتایج جلسه با معاون وزیر نیرو اضافه کرد: درجلسه ای در وزارت نیرو با حضور اعضاء شورای شهر و نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی درخواست اخداث آبشیرین کن ۵۰ هزار متر مکعبی ارائه شد.

وی با بیان اینکه احداث این آبشیرین کن میتواند مشکل آب شرب را برای همیشه برطرف کند تاکید کرد: مهندس جانباز معاون وزیر نیرو قول داد بزودی در جلسه ای با حضور استاندار ،فرماندار ،مدیرعامل آبفا استان و اعضاء شورا درهفته های آینده موضوع بررسی و جهت اجرا ابلاغ خواهد شد.

vezarat tehran shora 1

محراب بنافی در دیگر صحبتهایش در خصوص قطعی برق ابراز داشت: بدلیل گرمای بالای 50 درجه و بی آبی ، شهرستان دشتستان و شهربرازجان را از خاموشیهای مکرر معاف کنید.

وی با بیان اینکه وقتی تولید برق در استان بوشهر دو برابر مصرف آن می باشد دلیلی ندارد که خاموشی داشته باشیم تصریح کرد: مهندس کردی در این خصوص وعده داده اند که با تلاش همکارانمان مشکل خاموشی در استان بوشهر و شهر برازجان بزودی برطرف خواهد شد.

vezarat tehran shora 1

شایان ذکر اینکه در این دیدار شورای شهر برازجان چند ترانس برق و سه عدد تانکر آب رسان به شهر برازجان را درخواست کردند که با رایزنی و پیگیریهای نماینده مردم دشتستان محقق خواهد شد.

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group