دوشنبه 30 ارديبهشت 1398 | Monday 20 May 2019

از امان الله شبانکاره کارآفرین موفق استان بوشهر و شهرستان دشتستان در دومین اجلاس ملی مدیریت و کارافرینی کشور با رویکرد مدیریت جهادی تجلیل بعمل آمد.

به گزارش دیارجنوب،در دومین اجلاس ملی مدیریت و کارافرینی کشور با رویکرد مدیریت جهادی که درسالن همایش های صداوسیمای اصفهان برگزار گردید امان الله شبانکاره که از کارافرینان موفق استان بوشهر و شهرستان دشتستان می باشد بعنوان چهره فرهیخته و ماندگار مدیریت و کارافرینی انتخاب و از این ایشان تجلیل بعمل آمد.

همایش یکروزه کارافرینان برتر که از استانهای مختلف کشور حضور داشتند در جهت ارج نهادن به تلاش های مدیران و کارآفرینان برتر کشور در راستای حمایت از کارآفـرینی و نیز تشـویق واحدها و بنگاههای تجاری و اقتصادی در راستای تولید و ارائه خدمات و کالاهای با کیفیت به مشـتریان برگـزار شـد بی شک حضور یک کارآفرین موفق از استان بوشهر در جمع کارآفرینان کشور افتخار بزرگی برای استان بوشهر و شهرستان دشتستان خواهد بود.

shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1shabankareh tajlil 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group