شنبه 3 فروردين 1398 | Saturday 23 March 2019

صبح پنج شنبه 18مرداد ماه طی آیینی توسط هیئت ورزش های همگانی و اداره ورزش و جوانان دشتستان از خبرنگاران و فعالان رسانه ای در پژوهشسرای متقین تجلیل شد.

به گزارش دیارجنوب در ابتدای جلسه یوسف اطمینان، رئیس هیئت ورزش های همگانی دشتستان ضمن خوش آمد گویی به مسئولین و خبرنگاران با اشاره به روز خبرنگار اظهار داشت:
خبرنگاران چراغ راه آینده جامعه هستند ، افرادی که با شجاعت و شهامت و با خلوص نيت براي ارتقاء سطح آگاهي مردم از جان و دل تلاش مي نمايند و خواسته ها و مطالبات مردم از نهاد هاي مختلف را فرياد مي زنند و همچنين براي كسب و انتقال اخبار در هر شرايط و محيطي دل دريايي خود را گويي به دريا مي زنند و در اين مسير چه ملامت ها كه نمي بينند و چه حرف ها كه نمي شنوند ، ايشان از تلاش ، زحمت و همراهي و همكاري همه خبرنگاران ، عكاسان ، مديران رسانه هاي خبري ، مسولان سايت ها و فعالان حوزه رسانه در امر ورزش تشكر و قدرداني نمود كه در سال گذشته با حضور و انعكاس اخبار نقشي مهم و اساسي در كسب موفقيات و افتخار آفريني و رشد و توسعه ورزش در سطح شهرستان داشته اند ، لذا بر آن شديم تا گوشه اي از اين الطاف و زحمات اهالي رسانه را قدر و ارج نهيم و گراميداشت روز خبرنگار را غنيمت شمرده و از تلاشگران و فعالان اين عرصه در حوزه ورزش در اين مراسم تقدير و تجليل مي نماييم.

tajlil domidani 1

در ادامه تعداد٢٢ نفر از خبرنگاران و فعالان عرصه خبر در حوزه ورزش دشتستان از سوي هييت ورزشهاي همگاني و اداره ورزش با اهدا لوح و گل و هديه تجليل شد .
در اين مراسم علي محمد كمارج حاجي رييس اداره ورزش دشتستان ، سعيد اسماعيلي رييس هييت ورزش روستايي و بازيهاي بومي و محلي استان بوشهر ، يوسف اطمينان رييس هييت ورزش همگاني ، اميد فتحي رييس هييت شنا ، حسين شكرانه دبير هييت فوتبال ، مينا فرحبخش از اعضاء هييت همگاني استان بوشهر ، اسفنديار فتحي مدير سايت دات نيوز ، حسين بهزادي از پيشكسوتان ورزش بوكس حضور داشتند .

شایان ذکر اینکه در ابتداي جلسه سركار خانم سيده ريحانه دباغ بعنوان مسوول كميته اطلاع رساني و روابط عمومي هييت ورزش هاي همگاني شهرستان دشتستان معرفي شد و حكم مسووليت خود را از يوسف اطمينان رييس اين هييت دريافت نمود .

برگزاري دومين هفته از دوره عمومي كمك هاي اوليه در برازجان

دومين جلسه از دوره عمومي كمك هاي اوليه هم همزمان با رویداد بالا با حضور بیش از 110 شركت كننده برگزار شد.

اين دوره كه به همت و تلاش هييت ورزشهاي همگاني دشتستان و با مساعدت و همياري جمعيت هلال احمر ، هييت پزشكي ورزشي و اداره ورزش و جوانان دشتستان از تاريخ ١١ مردادماه و به مدت ٤ جلسه ( پنجشنبه هر هفته ) آغاز گرديده و در تاريخ هاي ١٨ ، ٢٥ مردادماه و ٢ شهريورماه نيز ادامه دارد.

در دومين هفته آقاي فرهاد شبانكاره و نصراله حسن زاده مدرسان اين دوره مباحثي رو در مورد سي پي آر و چگونگي احيا و نيز روش و طريقه هاي حمل مصدومين را به صورت تئوري و عملي آموزش دادند .

tajlil domidani 1

قابل ذكر است اين دوره يكي از كاربردي ترين دوره هاي آموزشي برگزار شده است كه مطالب ارائه شده آن نياز ضروري تمامي ورزشكاران و مربيان و اهالي جامعه مي باشد .

سومين جلسه اين دوره روز پنجشنبه ٩٧/٠٥/٢٥ از ساعت ٨ صبح الي ١٤ ادامه خواهد داشت.

tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1tajlil domidani 1

Comments are now closed for this entry

استان بوشهر

Template Design:Dima Group