جمعه 16 خرداد 1399 | Friday 5 June 2020

سرپرست بیمارستان شهید گنجی از تبدیل کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش دیارجنوب به نقل از روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی :دکتر نادر شکیب آزاد در بازدیدی که با همراهی رئیس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان دشتستان از بیمارستان هفده شهریور انجام داد ،گفت :بزودی کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه تبدیل خواهد شد.

وی در ادامه اظهار داشت : با تبدیل کلینیک هفده شهریور به کلینیک ویژه شاهد حضور فعال متخصصان در رشته های مختلف پزشکی در این کلینیک خواهیم بود .
وی اضافه کرد: راه اندازی کلینیک ویژه هم به نفع پزشکان وهم به نفع بیماران در راستای کاهش پرداختی بیماران وازاهداف نظام سلامت می باشد.
شکیب آزاد ضمن بازدید از بخش دیالیز و بررسی نزدیک از وضعیت بیماران گفت : ارائه خدمات مطلوب و در شان مردم و میزان رضایت مندی بیماران برای بیمارستان از اهمیت بالایی برخوردار است ، لذا به جهت رفاه حال بیماران عزیز ، توسعه بخش همو دیالیز رادر دستور کار قرار خواهیم داد .
وی ادامه داد :با توجه به اهمیت موضوع ، این کار با حساسیت خاصی پیگیری و برنامه ریزی خواهد شد که مشکل یا وقفه ای در ارائه خدمات به این بیماران پیش نیاید .
حضور پزشک درمانگر خون و سرطان شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور
سرپرست شبکه بهداشت ودرمان دشتستان از حضور پزشک متخصص خون و سرطان شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی خبر داد و بیان داشت : دکتر نادر شکیب آزاد علی رغم مشغله کاری هفته ای یک روز بعنوان پزشک درمانگر در بخش تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور حضور یافته و به طبابت بیماران خواهند پرداخت .
دکتر خویش دوست افزود : انشالله با حضور آقای دکتر شکیب آزاد و استفاده بهینه از تخصص ایشان در زمینه مداوای بیماران ، شاهد فرآیند های درمانی جدید و به تبع رضایت مندی بیشتر این عزیزان خواهیم بود .
شایان ذکر هست که در این بازدید تعدادی از مسؤولین بیمارستان شهید گنجی و هفده شهریور و شبکه بهداشت ودرمان نیز حضور داشتند .

ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1ganji shahrivar 1

نوشتن دیدگاه

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط خبرگزاری دیار جنوب در وب سایت منتشر خواهد شد
پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد
پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

استان بوشهر

Template Design:Dima Group